Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Renta w Norwegi - Norwegia

11 Postów
Wiking
Witam mam pytanie czy sa tu ludzie pobierajacy rente Norweska,jesli tak to chcial bym sie dowiedziec na jakiej zasadzie i co trzeba zalatwiac ,dokumanty ,wnioski .... pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
wszytsko zalezy od Twojego lekarza... same wnioski to jest male miki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Marzenie polskiego nieroba - renta. Przyjechac do Norge, popracowac minimum i zglosic, ze ma sie problemy z kregoslupem. Potem badanie , MRI, rok zwolnienia i... rozczarowanie, bo do roboty juz zdolny.

Spierdalajcie do ZUS nieroby, tam to sankcjonuja, dostaniecie 671,31 i dorobicie jako stroz nocny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Otrzymanie renty w Norwegii i to jeszcze dla polaka graniczy z cudem.
Komisje komisje i jeszcze raz komisje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
w Norwegii trzeba mieć końskie zdrowie,
aby się renty dorobić
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Gabriel Bąk
(Gab)
Wiking
jasta102 napisał:
w Norwegii trzeba mieć końskie zdrowie,
aby się renty dorobić


Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
optimus reaktywacja napisał:
Marzenie polskiego nieroba - renta. Przyjechac do Norge, popracowac minimum i zglosic, ze ma sie problemy z kregoslupem. Potem badanie , MRI, rok zwolnienia i... rozczarowanie, bo do roboty juz zdolny.

Spierdalajcie do ZUS nieroby, tam to sankcjonuja, dostaniecie 671,31 i dorobicie jako stroz nocny.


Nie wiem czemu wysuwasz takie wnioski ze jestem nierobem????
Jestes smieszna osoba dla mnie w tym momencie ,przepracowalem tu sporo lat juz jestem po jednej operacji i czekam na kolejna i dla Twojej wiadomosci jestem juz prawie 2 lata na zwolnieniu a nie rok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
pracujac tu sporo lat wiedzialbys gdzie szukac.... norweskiego po tylu latach nie znasz??? nie wiesz co to NAV??? a z lekarzem to na migi gadasz czy jak?? to lekarz wszystko Ci mowi.. jesli wedle jego opini nie nadajesz sie na renciste - on nawet nie zaczyna dyskusji...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
812 Posty

(optimus reaktywacja)
Maniak
Iza Bartek napisał:
optimus reaktywacja napisał:
Marzenie polskiego nieroba - renta. Przyjechac do Norge, popracowac minimum i zglosic, ze ma sie problemy z kregoslupem. Potem badanie , MRI, rok zwolnienia i... rozczarowanie, bo do roboty juz zdolny.

Spierdalajcie do ZUS nieroby, tam to sankcjonuja, dostaniecie 671,31 i dorobicie jako stroz nocny.


Nie wiem czemu wysuwasz takie wnioski ze jestem nierobem????
Jestes smieszna osoba dla mnie w tym momencie ,przepracowalem tu sporo lat juz jestem po jednej operacji i czekam na kolejna i dla Twojej wiadomosci jestem juz prawie 2 lata na zwolnieniu a nie rok


Od kiedy to po lobotomii kwalifikuja na rente? Ale mysle, ze druga operacja usuniecia pozostalosci mozgu znacznie cie przyblizy do wymazonego swiadczenia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok