Witam mam pytanie czy sa tu ludzie pobierajacy rente Norweska,jesli tak to chcial bym sie dowiedziec na jakiej zasadzie i co trzeba zalatwiac ,dokumanty ,wnioski .... pozdrawiam
13 Lat, 11 Miesięcy temu
1 NOK
Masz lub wynajmujesz dom lub mieszkanie w Norwegii? Pożar, włamanie czy inne zdarzenia losowe mogą przydarzyć się każdemu. Nie ryzykuj utraty dorobku Twojego życia i ubezpiecz się. >>Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się jak łatwo i tanio ubezpieczyć dom w Norwegii.<< Masz pytanie? Zadzwoń: + 47 21 956 392