Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

jak dokupic bilet na bagaż - Norwegia

Czytali temat:
paweł niemiec Andre Tiberi Jagoda Jaga darek koska Wojtas1 Wojciech Polański Kaarolinaa (3836 niezalogowanych)
4 Posty
Bogusław Szwed
(stonek14)
Wiking
witam
mam pewien problem bo kupiłem sobie bilet na lot z Bergen do Warszawy liniami AIR BALTIC ale w cenie biletu mam tylko bagaż podręczny.Gdy dzwoniłem na infolinie aby zapytać w jaki sposób mogę dokupić bagaż to kobieta odpowiedziała mi że mogę to zrobić na lotnisku. I tu własnie zaczyna się mój problem bo nie bardzo wiem gdzie i jak to mam zrobić. Zaznaczę jeszcze że lot mam o 6 rano tak że jeżeli ktoś może mi pomóc to z góry dziękuje za informacje i pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
1444 Posty

(Anna82)
Maniak
Za pewne musisz sie zglosic do stanowiska Air Baltic i tam bedziesz mogl dokupic bagaz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Bogusław Szwed
(stonek14)
Wiking
tylko boje się że o tej godzinie to może takie stanowisko byc jeszcze zamknięte i wtedy będzie lipa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
wszytsko jest na ich www:

After entering booking reference and family name you will be able to:

add BAGGAGE and SPORTS EQUIPMENT to your booking;
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
stonek14 napisał:
tylko boje się że o tej godzinie to może takie stanowisko byc jeszcze zamknięte i wtedy będzie lipaStanowisko o tej godzinie będzie otwarte , z prostej acz prozaicznej przyczyny ... BĘDZIE PRZECIEŻ ODPRAWA BAGAŻU JAK I PASAŻERA ... , a ta czynność akurat sama i automatycznie się nie wykonuje ... odprawę dokonuje zawsze ten przewoźnik , którego akurat jest samolot i potencjalni pasażerowie ...!!! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Bogusław Szwed
(stonek14)
Wiking
wielkie dzięki za informacje na pewno się przydadzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok