Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zwrot kosztow za dentyste - Norwegia

Czytali temat:
emilia laura Bin Ras Ania Najewska Kamil Knych Mirek Klusek Samuel M Bartłomiej Wolski Jozefmiszczak (2098 niezalogowanych)
31 Postów
jacek pawlowski
(jaczekpaw)
Nowicjusz
Witam wszystkich mam takie pytanie czy to prawda ze jak bedziesz u dentysty i wystawi rachunek ,ze bylo robine cos hirurgicznie, to nav wraca 50 %. dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
nie sądzę ...ale mogę się mylić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
qantan napisał:
nie sądzę ...ale mogę się mylić.
masz rację
tym sposobem i ty nie będziesz sądzony ...ale mogę się mylić
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
qantan napisał:
nie sądzę ...ale mogę się mylić.
masz rację
tym sposobem i ty nie będziesz sądzony ...ale mogę się mylić


jasiu tobie ten hamerykański azbest mocno na mózg podziałał skoro cię stamtąd wywalili
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
qantan napisał:
jasta102 napisał:
qantan napisał:
nie sądzę ...ale mogę się mylić.
masz rację
tym sposobem i ty nie będziesz sądzony ...ale mogę się mylić


jasiu tobie ten hamerykański azbest mocno na mózg podziałał skoro cię stamtąd wywalili

chyba jednak się mylisz?
nie sądzisz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Katarzyna Pamula
(kathrina)
Nowicjusz
jaczekpaw napisał:
Witam wszystkich mam takie pytanie czy to prawda ze jak bedziesz u dentysty i wystawi rachunek ,ze bylo robine cos hirurgicznie, to nav wraca 50 %. dzieki

z wlasnego doswiadczenia wiem ze NAV moze pokryc nawet 100% platnosci, jednak jest to uzaleznione od twojego dochodu i oczywiscie od tego czy zabieg u dentysty musi byc zrobiony.
w moim przypadku bylo tak ze przynioslam do NAVU wycene od dentysty przed zabiegiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
jacek pawlowski
(jaczekpaw)
Nowicjusz
i co nav wrocil cos czy nie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty

(agam)
Nowicjusz
Mi zwrócili część kosztów za wyrwanie zęba. Sprawa była ostra. Robił to chirurg szczękowy, bo to była dziwnie rosnaca ósemka. Pamiętam, że zapłaciłam ponad 2 tys tys, a zwrócili mi coś koło 1000, ale dokładnie nie pamiętam. Wiem, że to była spora suma. Mój udział własny był ok. 1000 NOK.Chirurg wystawił mi rachunek, powiedział ile dostanę z powrotem, poszłam do NAVU i zwrócili mi pieniądze na konto.I na pewno nie zależało to od moich zarobków.Natomiast nie zwrócono mi za wcześniejsze leczenie u normalnego dentysty tego samego zęba.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty

(agam)
Nowicjusz
Sorry, może nie do końca napisałam prawdę. Nie mam 100% pewności, że zwrot nie zależał od moich dochodów, ale tak mi się wydaje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Elzbieta --------
(zakeja2011)
Wiking
super ze jestes i dokladnie odpowiedzialas na zadane pytanie bo ja tez chce zajrzec do dentysty ale boje sie wysokich cen za usluge.. moze sie orentujesz ile kosztuje wyrwanie zeba i zrobienie protezki i czy za taka uslugie moge zwrocic sie do NAV o zwrot kosztow gdyz moj dochod obecnie jest niski bo przebywam na zasilku rechabilitacyjnym?? prosze o odpowiedz--pozdrawiam

z wlasnego doswiadczenia wiem ze NAV moze pokryc nawet 100% platnosci, jednak jest to uzaleznione od twojego dochodu i oczywiscie od tego czy zabieg u dentysty musi byc zrobiony.
w moim przypadku bylo tak ze przynioslam do NAVU wycene od dentysty przed zabiegiem[/quote]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok