Hej czy ktos mi moze napisac jak wyglada droga na Kjerag? czy jest ciezko?po jakim terenie sie idzie,czy jest kamienisto,stromo, pod gorke itd?zamierzam sie wybrac.
14 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Advokat Nierzwicki & Bluszko AS Nie pozwól, by nieznajomość prawa zdecydowała za Ciebie. Kancelaria adwokacka z polską perspektywą - rozumiemy Cię! Kim jesteśmy? Advokatfirma Nierzwicki & Bluszko AS jest wiodącą polskojęzyczną kancelarią adwokacką w Oslo. Działalność kancelarii obejmuje obszar całej Norwegii – nasz dziewięcioosobowy zespół jest do Twojej dyspozycji. Nasze specjalizacje: - prawo karne - prawo rodzinne - ...