Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kjerag - Norwegia

Czytali temat:
11 Postów
Anna Kowalska
(aneczka22)
Wiking
Hej czy ktos mi moze napisac jak wyglada droga na Kjerag? czy jest ciezko?po jakim terenie sie idzie,czy jest kamienisto,stromo, pod gorke itd?zamierzam sie wybrac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Dariusz Erdt
(Darecky)
Wiking
Witam droga jest do przejścia dla przeciętnego człowieka trasa ma około 2,5 godziny w jedną stronę są 2 lub 3 podejścia dość strome wchodzi się za pomocą lin (poręczy)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
32 Posty
Nowicjusz
hej trasa bardzo fajna i dla wytrwałych ja byłam w tamtym roku i trafiłam na deszczową pogodę , ale warto było
Na nogi załóż odpowiednie buty, w plecak kurtka , czekolada, butelka wody i ruszaj.
Powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
197 Postów
Antoni Perez
(PeReZ)
Stały Bywalec
Trzy razy udało mi się tam dotrzeć. Bardzo fajna trasa. Najtrudniejszy jest sam początek. Pierwsze podejście może być trudne jeśli będzie mokro. Jak już wcześniej pisano bardzo ważne jest dobre obuwie. Całą drogę wędrujesz po skałach. Są trzy podejścia. Ostatnim razem szedłem z dzieckiem i zajęło nam to 3 godziny w jedną stronę. Warto było bo widok naprawdę super. Ostatnim razem nie stanąłem na kamieniu ze względu na dziecko ale zrobiłem bardzo fajne zdjęcia. Po drodze spotkaliśmy skoczków z Polski i Węgier. Im "zejście" zajęło dużo mniej czasu
Odpisz jak udała Ci się wycieczka. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok