Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

podatek- zwrot - Norwegia

Czytali temat:
4 Posty
Sylwia K
(Sylwucha90)
Wiking
Hej. rozliczylam sie z podatku, ale wątpię w słuszność mojego postępku mam firmę, ktora przyniosla zerowe dochody, powpisywalam tam wszystko. Jestem pierwszy rok w norwegii, dlatego tez przysluguje mi ulga 10 %. ale dostałam jakieś dwa dokumenty i nie wiem czy mam to wyslac do skattu i jak się mogę dowiedzieć jaki mam zwrot?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
Sylwucha90 napisał:
Hej. rozliczylam sie z podatku, ale wątpię w słuszność mojego postępku mam firmę, ktora przyniosla zerowe dochody, powpisywalam tam wszystko. Jestem pierwszy rok w norwegii, dlatego tez przysluguje mi ulga 10 %. ale dostałam jakieś dwa dokumenty i nie wiem czy mam to wyslac do skattu i jak się mogę dowiedzieć jaki mam zwrot?
------
Biedactwo... Podpisala i nie wie co... Sprawdz Kochanie czy przypadkiem nie podpisalas kwitu w ramach zgody na znane prawo : ius primae nocti. Ten bezecnik Jasta 102 podsyla takie kwity dziewicom i potem okrutnie wykorzystuje takie zgody.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok