Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

50 % - Norwegia

Czytali temat:
(371 niezalogowanych)
1 Post

(060677)
Wiking
wyjasnie krotko . pracuje legalnie ale tylko na 50 % czy moge liczyc z nav na jakas pomoc , dopoki nie znajde normalnej pracy na 100 % , a jak widomo ciezko jest z ta praca dla kobiet. dodam ze mieszkam sama z synem!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
a masz pozwoleniena prace??
bo jak nie to mozesz miec problem z jego uzyskaniem jak pracujesz tylko na 50 % wszystko zalezy od dochodu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(060677)
Wiking
mam pozwolenie i wize na 5 lat. na podstawie wlasnie tej pracy na 50 % dostalam pozwolenie.dostaje na reke prawie 6000kr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
ka mi
(kami)
Maniak
kurcze to faktycznie nie duzo dostajesz
Dziwie sie ze dostałas te pozwolenie mi babka na policji robiła problemy pomimo dosc wyzszych zarobkow ale ok nie wazne wiesz wydaje mi sie powinnas dostac jakas dotacje udaj sie do nav i złoz podanie to jedyne wyjscie bo dotacje sa przyznawane na podstawie dochodu i kazda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie a jak nie dotacje to powinni ci dac jakas dodatkowa prace w kazdym razie powinni ci pomoc, mimo wszystko zycze powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krolestwo za konia)
Wiking
Po lewej stronie tego forum jest informator,podpunkt pomoc socjalna i podatki. Poczytaj sobie moze bedzie cos dla Ciebie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok