mam pytanie czy jesli na zeznaniu podatkowym zgadzam sie z tym co mi wyliczyli to czy musze te dokumenty podpisac i wyslac do nich czy nic z tym nie robic???
15 Lat, 2 Miesięcy temu
1 NOK
Blisko Oslo S, Jernbanetorget, ale bardzo ciche mieszkanie, ponieważ okna wychodzą na podwórko. Trzecie piętro, ulica Skippergata przy kanapkach Subway. Wszystkie pokoje są umeblowane, ale mogę je wyposażyć do indywidualnych potrzeb wynajmującego. Jest pralka, zmywarka, dwie lodówki i wszystkie sprzęty. Do wynajęcia jest: duży pokój dla 2 osób / pary mały pokój dla 1 osoby Telefon: +47 486 80 127 Cena w zależności od ilości ...