Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

macie dziewczyny rację - Norwegia

Czytali temat:
(766 niezalogowanych)
1 Post

(WiktorWiktor)
Wiking
chylę czoło

Gabriel na poważnie jeśli cię obraziłem to cie bardzo mocno przepraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
DOBREEEE........ ,BARDZO DOBRE ,tylko jeszcze powiedz gdzei się za tym rozglądać,w powietrzu czy na lądzie masz poczucie humoru to tzeba ci przyznać tak trzymaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tosia3)
Wiking
hmmmm.... poczucie humoru,które przestaje być już śmieszne!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Wiktorze, widzę ze zartowanie z innych sprawia ci ogromną przyjemność, ale na twój temat słowo juz ci przeszkadza. Uzgodniłes z Gabrielem użycie jego wizerunku? Pewnie tak
Bardzo się pieniłeś, jak pisaliśmy o pewnym "pracodawcy" o inicjałach T.M. ze ja, Fazi i jeszcze ktos.. jesteśmy przemądrzali i zarozumiali. Ale z pewnością nie mozna nam zarzucić głupoty oraz tego, ze wyśmiewamy sie z cudzego wizerunku uwazając to za świetny żart, twój za taki nie uwazam, jest zenujący. To pierwsze porównanie było nawet ok, tez sie uśmiechnełam, ale co za duzo to niezdrowo.
Ps. jesteś pewnien ze słowo "nieudanych" ( tych eksperymentów) pisze sie rozdzielnie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
WiktorWiktor napisał:
...Gabriel na poważnie ...A CO NIBY CIEKAWEGO TYM RAZEM WYSZŁO Z PODE TWOJEJ TWÓRCZEJ CZASZKI...!?....

Widzę jakiś temat .p.n..." UWAGA NA GABRYZONIE" a nijak nie mogem wejścik na niego...

Czyżby mnie ominęło coś tak bulwersującego ,że zostało to usunięte...i to przez ciebie samego....?

A TAK NA POWAŻNIE ...

Wiesz z tymi fotomontażami to bywa różnie raz bywa prosto a raz kwadratowo i podłużnie...

Nie wiem jaki Tobie w tym przedsięwzięciu przyświecał cel nadrzędny...

Jeżeli chciałeś lub zakładałeś ,że mnie tym wszystkim wyprowadzisz z równowagi to trafiłeś kulą w płot....

Natomiast problem jest z tego wszystkiego taki , iż osobiście ode pierwszej emisji mojej facjaty w takim a nie innym zestawieniu popsułeś ewentualne moje chęci w realu w pomocy innym a już zwłaszcza facetom będącym tu na emigracji w mojej mieścinie.
I tu nabruźdźiłeś najbardziej ... nie mnie ...nie sobie ..A TYM WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ SIĘ CZEGOŚ DOWIEDZIEĆ W REALU TU NA MIEJSCU...
Wiem ,że Tobie to rybka niemniej pamiętaj, że to TWOJE PSEŁDO "WIKTOR WIKTOR" widnieje przy moich podobiznach i ode jutra KAŻDY KTO POPROSI MNIE O CO KOLWIEK dowie się ,że postawiłem szlaban a zawdzięcza to takiemu gościowi jak TY..." WIKTOR WIKTOR"
I TYLE W TYM TEMACIE I PODOBNYCH TEMU TEMATOWI....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Myślę droga pani że lepsze takie poczucie chumoru niż publiczne wyzywanie od wiadomo czego.A to jak Hilton określono to już się kwalifikóje do sądu z powództwa cywilnego,no ale jestem tylko obserwatorem.A tak prywatnie to bym takiego gościa lewym jajem na południe powiesił żeby już nie musiał szukać tego worka na swoją spermę,może to i trochę niesmaczne ale pewnie nie jedno z was tak myśli.A Gabriel jak ma poczucie chumoru to też pewnie się uśmał,chociaż komentaż do drugiego foto mógł być nieco mniej radykalny
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tosia3)
Wiking
Oooo.....litości Panie ,,retier1,,....!!! Czyżby pisownia w j. norweskim tak zawładnęła Panem,że nie potrafi Pan już poprawnie pisać po polsku???Pewnie zaraz przeczytam,że brak mi poczucia humoru...ha,ha,ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Ooooo no cóż widocznie moja pani psor od j.polskiego niezbyt się przykładała do tego co robiła lub też ja ,ale to nic straconego możesz mi pomóc to nadrobić za co będę CI bardzo wdzięczny,jeśli nie chcesz żebym zbyt często ich nie powtarzał hi,hi,hi..... .Kiedyś zaznaczyłem że moje wykształcenie nie jest zbyt wysokie a co za tym idzie to i moje błędy są adekwatne do niego CHYBA?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Retier, ona pewnie dalej sie nie przykłada A ty w Norwegii siedzisz hihihi, jej pensja to twoja tygoidniówka
Wazne, ze potrafisz wejsc na forum i pisac, nie poddawaj sie
Najwazniejsze, abysmy w zyciu robili to co lubimy i jeszcze mogli z tego zyc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(retier1)
Wiking
Sama wiesz jakie potrfią być kobiety(czasem bezpieczniej bawić z kocicą)ha,ha..... dlatego za bardzo nie mogę robić tego co lubię
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok