Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Rozliczenie - Norwegia

Czytali temat:
(832 niezalogowanych)
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Tak sie zastanawiam jaki jest ostateczny czas na to rozliczenie ktore u niektorych wystepuje w czerwcu a u niektorych w pazdziernku..? Ja dostalam w czerwcu ale moj maz dostal pismo 20 pazdziernika o kwocie jaka mu sie nalezy i oczywiscie ze pieniadzie beda wyslane na konto.Jednak dzisiaj jest juz 27 a pieniedzy dalej nie ma Dlugo jeszcze?Wie ktos moze jak dlugo to moze potrwac?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
ANETTA GROBELSKA
(anulek)
Wiking
myslę,ze powinni sie zmieścic w ciągu dwoch tygodni
też kiedys czekalam i nie trwalo to dłużej od momentu otrzymania pisma
także jeszcze troszkę
no a jeśli dlużej, to ja już bym ruszyła do skate
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Obym nie musiala ruszac tam
Pozostaje jak narazie czekanie ale dwa tygodnie to i tak dlugo.Jak przyszlo moje pisemko zawiadamiajace o pieniadzach to juz w ten sam dzien mialam a moze nawet wczesniej niz przyszlo powiadomienie bo nie sprawdzalam dzien wczesniej stanu konta..
Takze nie zdazylam nawet czekac Ale teraz sobie to odbija cos czuje..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
daris u nas jest tak samo, moj zadzwonil, na nr ktory jest na liscie i sie okazalo ze cos tam ktos tam robil z jego rozliczeniem we wrzesniu, ale przestal. ta babka przez telefon niewiedziala dlaczego nie jest to zakonczone i kiedy bedzie. wyslala tam do tych ktorzy to robia maila i czekamy, podobno bedzie zwrot na koniec listopada...
moze kazde jest rozpatrzane indywidualnie, ale zadzwoncie tam moze sie czegos dowiecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
No niezle teraz to mnie zagielas... Moze oni sobie tak wlasnie w kulki leca z tym wszystkim komu wysla to wysla a komu zapomna albo nie dokoncza to ok-kto sie upomni to dostanie... masakra w takim razie moze poczekam jeszcze ze dwa dni moze i dzwonie na ten numer ktory rzeczywiscie tutaj jest napisany.dzieki ze napisalas aniu_s jak to jest u Was
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
krzysztof paradoks
(paradoks)
Nowicjusz
Hm a nie lepiej sprawdzic na necie (skatt) czy rozliczenie jest zakonczone? Jezeli tak i nalezy sie zwrot to za kazdy dzien leca Wam odsetki! Spokojnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
paradoks no jakby sie dalo to by nie bylo problemu.
nie mojego meza wogle nie ma, a ja mam na skatt same zera, chyba nas olali w tym roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
51 Postów
krzysztof paradoks
(paradoks)
Nowicjusz
ania_s napisał:
paradoks no jakby sie dalo to by nie bylo problemu.
nie mojego meza wogle nie ma, a ja mam na skatt same zera, chyba nas olali w tym roku



Hm to bardzo dziwne ale wierze na slowo.Wprawdzie zdazaly sie tutaj cuda z kodami,ze zniknieciami rozliczen czy brakiem dostepu ale od jakiegos czasu funkcjonowalo dobrze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
nom dziwne dziwne, ale co kraj to obyczaj, nic nigdzie nie dziala doskonale, niestety...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Kasia kkkkk
(Kosacha)
Początkujący
Jesli dostaliscie pismo z urzedu (lub sprawdziliscie na Altinn),ze pieniazki zostana przelane na konto to napewno je przeleja.
Oni je wysylaja transzami, wiec moze sie zdarzyc tak ze Twoi znajomi dostali zaraz na nastepny dzien a ty jeszcze czekasz, nie wiem dokladnie ile czasu maja na dokonczenie przelewow ale wydaje mi sie ze do konca pazdziernika
Ja tez jeszcze czekam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok