Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

hej!czy ktos moglby mi pomoc w znalezieniu pracy? - Norwegia

Czytali temat:
(957 niezalogowanych)
4 Posty
Milena P..
(mili1666)
Wiking
Cześć.Mam 20lat i poszukuje pracy na terenie Ostfold.. moze ktos ma jakies namiary albo moglby mi pomoc przy szukaniu.Będe baardzo wdzieczna bo sama juz dostaje do glowki od ciaglego siedzenia w domu i przeszukiwania neta bez zadnych rezultatowPomóżcie..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Poszukujesz pracy ale jakiej? Jak mamy Ci pomoc jak niewiemy co Cie interesuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Milena P..
(mili1666)
Wiking
szczerze..to bede wdzieczna za jakie kolwiek propozycje i pomoc,.. nie mam ogolnych wymagań,chcialabym poprostu sobie troszke zarobic,a zadna praca nie gardzi.. myslalam o sprzataniu,opiece nad dzieckiem czy przy produkcji.. nie chce walnac jakies gafy,.bo bardzo mi zalezy zeby cos znalezc ale teraz wiem ze to nie jest takie łatwe w szczegolnosci w mniejszych miasteczkach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
mili moze sie udaj do jakiegos posrednictwa pracy, to jest dobre na poczatek
mozesz tez poroznosic cvki do okolicznych sklepow moze potrzebuja pracownikow
powodzonka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Milena P..
(mili1666)
Wiking
Dziękuje Aniu,będe musiala coś wykombinować,tylko najgorsze z jezykiem bo kurcze zdawałam i uczylam sie niemieckiego choc teraz tego cholernie zaluje..norwedzy za bardzo w tym jezyku rozmawiac niechca,a u mnie z agielskim lipa;/ w technikum angielskiego praktycznie nie mialam a jak sie zdazyl to gralismy w kalambury;/ także mozesz sobie to wyobrazic..teraz pozostaje mi sie wziasc ostro do nauki norweskiego choc i to pewnie nie bedzie latwe.. ale bardzo ci dziekuje za pomysl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Oj,bez jezyka to bedzie strasznie ciezko.. a po niemiecku to tak jak mowisz ze nie chca rozmawiac.Ale tak czy inaczej to sie nie poddawaj mimo wielu prob,bo wkoncu sie napewno uda-kiedys tez tak mialam.Na samym poczatku pomoglo mi to ze mowilam po angielsku wiec moglam tez podzwonic po roznych firmach-polecalabym ale czy oni beda mowic po niemiecku hmm.. jak juz naprawde nic nie zadziala to sprobowac nie zaszkodzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
512 Posty
ania s
(ania_s)
Wyjadacz
moze na jakis kurs dzienny sie udaj komunalny, maja w ofercie 300 godzin za 5tysciecy... ja zaluje ze na samym poczatku tego nie zrobilam, teraz mi wieczorowy kurs zostaje...eh
po takim kursie masz wieksze szanse, o ile mozesz sobie pozwolic na niepracowanie przez kilka miesiecy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Milena P..
(mili1666)
Wiking
Tak tez bede musiala zrobic,anuz sie uda ale dziekuje wam za checi pomocy, cos bede musiala wykombinowac bo poddac sie nie mam zamiaru hehe.. troszke sie wpakowalam ale moze uda mi sie z tego wybrnac. Pozdrawiam)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok