Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Intervju w Norwegii - Norwegia

Czytali temat:
Betty3 Moniqx93 (918 niezalogowanych)
26 Postów
Daria Zaleska
(Daroo)
Wiking
Jezeli Ktos ma ochote podzielic sie swoimi uwagami, spostrzezeniami, przezyciami lub doswiadczeniem w tym temacie to zapraszam...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Lekko, łatwo i przyjemnie. Bez stresu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Daria Zaleska
(Daroo)
Wiking
Prowadzone bylo przez biuro rekrutacyjne czy bezposrednio przez firme do ktorej aplikowalas? heh moze mozna zapytac w jakiej branzy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(ankaper)
Wiking
Staralam sie do pracy w sykehjem i ja dostalam. Rozmowa byla prowadzona bezposrednio przez sykehjem a nie fime posredniczaca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
107 Postów
Kasia kkkkk
(Kosacha)
Początkujący
U mnie w firmie przeprowadzali test IQ, byla rozowa z jednym z dyrektorow, potem oczekiwanie na decyzje czy sie nadaje czy nie...atmosfera przyjemna aczkolwiek stres mnie nie opuszczal !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
90 Postów
Marcin :)
(Marcinlbn)
Początkujący
W moim przypadku atmosfera była super, ale proces długi i skomplikowany.

Rozmowa zależnie od firmy możne być wieloetapowa i dotyczyć różnych pozycji z doświadczenia, w moim przypadku było to 4 etapy:
1. rozmowa z HR... bardzo ogólna, raczej o osobowości niż o doświadczeniu, testy osobowości i róznego rodzaju inteligencji, warto przekonać że jest się ciekawą osobą
2. rozmowa z managerem: rozmowa bardziej szczegółowa, praktycznie przejście przez wszystkie pozycje CV
3. rozmowa z szefem działu: troszkę luźniejsza niż z managerem, bardziej o przyszłości, jakby się widziało własny wkład w rozwój firmy i wizja na przyszłość
4. rozmowa z przyszłym mentorem: rozmowa niemal na poziomie kolega-kolega trzeba zainteresować człowieka i udowodnić że będzie się najlepszym współpracownikiem

Na każdy z tych etapów przygotowałem się, dowiedziałem się troszkę o tych ludziach, przygotowałem sobie jakieś icebreakery itp. cały proces trwał jakieś 3 miesiące. Najlepiej podejść do wszystkiego na luzie i być pewnym siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Rozmowy kwalifikacyjne do dziś są mi obce. I w PL i w NO nigdy takowych oficjalnych nie mialam. To do mnie dzwonili i pytali, czy moze bym chciala i czy mam na tyle czasu. Na prawde. Moze to dla tego, ze jak Marcin radzi, bylam pewna siebie i sprawialam wrazenie ze to nie ja szukam pracy, tylko praca szuka mnie; Ale chyba w koncu nadejdzie ta wiekopomna chwila i tez kiedys przez taką rozmowe bede musiala przejsc, juz teraz mam stres.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok