Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

zwrot podatku - Norwegia

Czytali temat:
(628 niezalogowanych)
3 Posty
Przemek Lisowski
(lisu87)
Wiking
pracowałem w zeszłym roku 3 tyg, zarobiłem troszke ponad 12 tyś koron i jak narazie nie mam zwrotu podatku.
nie powinni automatycznie na konto wysyłać? mam w norweskim banku. Jak to z tym jest. To wysyłają ci z tax office'a?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
wątpie żeby chcieli ci coś z tego zwrócić
a czy ty zrobiłeś rozliczenie podatkowe w norge ??? też wątpie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Przemek Lisowski
(lisu87)
Wiking
wiesz, zdziwię cię, ale bez żadnego rozliczenia w zeszłym roku, za rok 2008 (2 tyg roboty - 8 tyś koron) - dostałem 1,6 tyś koron zwrotu
dlatego w tym roku też bede próbował.
W zeszłym roku, ponieważ nie miałem stałego adresu zameldowania, a list wysłali mi na mój dawny adres w Norge, poszedłem do Urzędu Gminy, znaleźli zagubiony list, z uśmiechem powiedzieli że za kilka ni bedzie kasa. I była
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(bartwies)
Wiking
NApewno powinni zrócić jakiś podatek i to stosunkowo duży gdyż kwota którą zarobiłes jest wolna od podatQ! jednak wydaje mi sie ze jesli nie podałes numeru konta na rozliczeniu które powinno do Ciebie przyjść koło lutego lub marca na adres w norge to chłopaki prawdopodobnie nie wiedza na jaki numer konta wysłać kase, jesli mówisz po ang proponuje przedzwonic do nich, w tym kraju duzo mozna załatwic przez telefon, pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
lisu87 napisał:
wiesz, zdziwię cię, ale bez żadnego rozliczenia w zeszłym roku, za rok 2008 (2 tyg roboty - 8 tyś koron) - dostałem 1,6 tyś koron zwrotu
dlatego w tym roku też bede próbował.
W zeszłym roku, ponieważ nie miałem stałego adresu zameldowania, a list wysłali mi na mój dawny adres w Norge, poszedłem do Urzędu Gminy, znaleźli zagubiony list, z uśmiechem powiedzieli że za kilka ni bedzie kasa. I była


no to mnie zdziwiłeś
bo moi znajomi którzy przepracowali tu ponad miesiąc dostali list ze skatteetaten z propozycją zwrotu 00 (w tamtym roku )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok