Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca Elektronik - Norwegia

Czytali temat:
N O Riggman Mariusz1993 TTurbo Ania Chmielak (1337 niezalogowanych)
16 Postów
Mariusz1993
(Mariusz1993)
Wiking
Hejka.
Za kilka miesięcy planuje wyjechać do Norwegii. Z ciekawości przeglądam oferty pracy i zastanawia mnie że nie ma żadnych ofert pracy dla elektronika. Wiadomo na początku będzie się brało pracę jaka tylko będzie i nie ma co wybrzydzać ale jednak fajnie byłoby pracować w przyszłości w zawodzie który się lubi.
Aktualnie pracuje jako elektronik w firmie komunikacji miejskiej. Zajmuje się naprawą,konserwacja i serwisem biletomatów w autobusach/tramwajach kasownikach, ekranach na których jest wyświetlana linia, wprowadzanie przystanków do GPS zapowiedzi głosowe i ogólnie wszystko co z wiązane z elektroniką. Czy może ktoś się orientuje jak to wygląda w Bergen (docelowe miejsce przeprowadzki) jakie są tam firmy tansportowe? (nazwy) i może jakimś cudem ktoś wie jak to tam wygląda czy naprawa elektroniki jest przez jakąś wewnętrzną firme? czy może jest na zajezdni autobusowej warsztat elektroników którzy na bieżąco dbają o sprawność wszystkich systemów?
i ogólnie jak wygląda sytuacja w bergen i okolice jeżeli chodzi o prace? czy z moim wykształceniem i doświadczeniem byłyby oferty pracy.
wykształcenie
zawodówka elektryk
technik informatyk

Pracowałem na stanowiskach
elektromonter taboru szynowego 3 lata (naprawiałem tramwaje)
motorniczy tramwaju 3 lata
elektronik 5lat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
434 Posty
Riggman
(Riggman)
Wyjadacz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok