Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jan Maryjan Joanna Kuchnicka Zbigniew Karpinski mart enty N O helmett Piotr1978 Riggman (3383 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
Zalogowałem się na stronę altinna i faktycznie, są dokonane zmiany w tym zakresie.
Cytat już przetłumaczony. "...Od 2 kwietnia 2020 r. włącznie Agencja Celna umożliwiła za pomocą cyfrowego poświadczania towarów certyfikat EUR.1. 15 grudnia 2020 r. w certyfikacie zostały wprowadzone zmiany, a Agencja Celna stworzyła rozwiązanie uwierzytelniające, dzięki któremu można sprawdzić online, czy certyfikat jest autentyczny..."
Ja swoje auto sprowadzałem do polandi w 2018 i puste druki pobierałem z urzędu celnego w Svinesund.
Teraz te sprawy wykonuje się elektronicznie i faktycznie trzeba być zarejestrowanym exporterem.
Jednak by swoje auto, ściągnąć dla siebie do polandii, nie trzeba wcale świrować exportera.
Jednak auto musi być sprawne /aktualny przegląd i opłacone ubezpieczenie/ i o własnych siłach musi wjechać na teren polandii.
Taka forma została już tu dawno temu opisana.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
helmett
(helmett)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
bg38 napisał:
informację o tym, kto może posługiwać się tym dokumentem znajdziesz na stronie altinn.no
Co innego jest posługiwanie się wypełnionym dokumentem, a co innego jest zrobienie ksero pustego formularza.
Ponieważ sam formularz, nie jest dokumentem do momentu jego wypełnienia.

Tylko ktoś to musi wypełnić i podpisać
Formularz można ściągnąć z każdej strony na której jest taka możliwość.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
helmett
(helmett)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Zalogowałem się na stronę altinna i faktycznie, są dokonane zmiany w tym zakresie.
Cytat już przetłumaczony. \"...Od 2 kwietnia 2020 r. włącznie Agencja Celna umożliwiła za pomocą cyfrowego poświadczania towarów certyfikat EUR.1. 15 grudnia 2020 r. w certyfikacie zostały wprowadzone zmiany, a Agencja Celna stworzyła rozwiązanie uwierzytelniające, dzięki któremu można sprawdzić online, czy certyfikat jest autentyczny...\"
Ja swoje auto sprowadzałem do polandi w 2018 i puste druki pobierałem z urzędu celnego w Svinesund.
Teraz te sprawy wykonuje się elektronicznie i faktycznie trzeba być zarejestrowanym exporterem.
Jednak by swoje auto, ściągnąć dla siebie do polandii, nie trzeba wcale świrować exportera.
Jednak auto musi być sprawne /aktualny przegląd i opłacone ubezpieczenie/ i o własnych siłach musi wjechać na teren polandii.
Taka forma została już tu dawno temu opisana.


To jak to konkretnie zrobić? Tak krok po kroku?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
helmett
(helmett)
Wiking
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
Zalogowałem się na stronę altinna i faktycznie, są dokonane zmiany w tym zakresie.
Cytat już przetłumaczony. \"...Od 2 kwietnia 2020 r. włącznie Agencja Celna umożliwiła za pomocą cyfrowego poświadczania towarów certyfikat EUR.1. 15 grudnia 2020 r. w certyfikacie zostały wprowadzone zmiany, a Agencja Celna stworzyła rozwiązanie uwierzytelniające, dzięki któremu można sprawdzić online, czy certyfikat jest autentyczny...\"
Ja swoje auto sprowadzałem do polandi w 2018 i puste druki pobierałem z urzędu celnego w Svinesund.
Teraz te sprawy wykonuje się elektronicznie i faktycznie trzeba być zarejestrowanym exporterem.
Jednak by swoje auto, ściągnąć dla siebie do polandii, nie trzeba wcale świrować exportera.
Jednak auto musi być sprawne /aktualny przegląd i opłacone ubezpieczenie/ i o własnych siłach musi wjechać na teren polandii.
Taka forma została już tu dawno temu opisana.


Wysłałem zapytanie do Toll, odpisali że jeśli potrzebuje taki dokument to mogą mi podpisać ale muszę mieć wypełniony, tylko skąd go wziąść? Vw mo napisał że może podlegać temu dokumentowi. Za tydzień chce go zawieść do polski nie wiem jak to zrobić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok