Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1826 niezalogowanych)
90 Postów
ANNA W
(WąSIK)
Początkujący
a jeszcze jest taka sprawa że z braku zaufania i z braku dobrych relacji między polakami ciężko jest liczyć na pomoc w znalezieniu pracy.czasami jak ktoś komuś załatwia prace to potem sie okazuje że ta osoba tylko narobiła dziadostwa a człowiek sie musi wstydzić za to. I w drugą strone,ktoś ci oferuje prace,swietne zarobki dobre warunki itp a potem sie okazuje że to wszystko inaczej wygląda i trafiło sie na wyzyskiwacza.po mimo wszystko życze Ci Paweł 1284 powodzenia,i uważaj bo nigdy niewiadomo na kogo trafisz.pouzdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Brak podstaw gramatyki na forum załamuje mnie. Polecam następujące strony: forumnorwegia.net lub forum-norwegia.pl. Patrząc realnie -szanse znalezienia pracy sa mniejsze niż rok temu. Jeśli masz doświadczenie w budownictwie to jest kilka ogłoszeń, np Polacy potrzebują podwykonawców lub trzeźwych wspólpracowników. Powodzenia i nie trać wiary.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Paweł Gal
(BlackBear)
Wiking
Nie piję, 100% abstynent. Dzięki za stronki. Zaraz je sprawdzę.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów
Nowicjusz
Przykro mi ale odradzam ci przyjazd teraz do Norwegii. Brakuje pracy dla tych co tu teraz są, a z powodu kryzysu ogrom ludzi pracujących tutaj straciło prace i teraz desperacko szuka innej lub jest zmuszonych do wyjazdu do kraju.Odradzam ci głownie dlatego, poniewaz wiem że wyjazd tutaj wiąże się z dużym kosztem, a może sie okazać że nie znajdziesz pracy( co jest więcej niż prawdopodobne) i zostaniesz z długami.Poczekaj może kilka miesięcy może się coś poprawi. pozdrawiam i życzę powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Paweł Gal
(BlackBear)
Wiking
A jak jest z branżą hotelarską i gastronomiczną??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tosia3)
Wiking
Z tego ,co się orientuję w tych branżach potrzebny jest język norweski....Pozdrawiam!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
wiesław K
(miklas)
Wiking
mozesz sprawdzic w necie takie agencje jak adekcco jobzone workshop ale z tego co rozmawiam z chlopakami z tych firm to zwalniają swoich pracownikow , mozesz próbowac się zarejestrować u nich pozdrowienia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
81 Postów

(Marcin_D)
Początkujący
czlowieku co sie pytasz...
bierz graty do walizy i szoruj na lotnisko...
setki tysiecy nas tu jest to o jednego wiecej nie ma co sie szarpac...
niech i tobie bedzie lepiej...a przynajmniej normalniej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
230 Postów
joanna kidawa
(asia68)
Stały Bywalec
święte słowa ,dla tej normalności chyba warto nawet wziąć za rękę 6-letnie dziecko i za pożyczone pieniądze polecieć np na Lofoty .Zostawić tu 20 letni staż pracy za marne pieniądze na kierowniczym stanowisku.za marne tylko dlatego, że było się dobrym fachowcem , ale nie potrafiło się gnoić ludzi! Taki to kraj Polska. Nie jestem już najmłodsza i wiem, że to ostatni dzwonek, jednak się boję, ale na etapie na którym jestem wiem, że za 5 minut , dni , tygodni zdobędę się na ten krok i nie pożałuję. Może zamiast samolotu wsiądę w moje stare volvo i ono same zaprowadzi mnie do swoich stron.Jestem coraz bliższa podjęcia tak desperackiej decyzji.Byłam tam i widziałam, jest tam to czego nie ma tutaj.Uśmiech na twarzy ludzi i cisza jakiej tu nie ma nawet w Borach Tucholskich.Tego mi dziś najbardziej trzeba. Śledzę wypowiedzi kobiet na blogu, które narzekają na nudę i brak możliwości pogadania z innymi. Rozumiem to . Nigdy jednak nie byłam plotkarą a moja praca to nieustanne gadanie, którego mam już dość.Gadanie moje nie polega na zwracaniu uwagi , ale na odpowiadaniu na pytania.Chciałabym teraz przez pół roku nic nie mówić i rozkoszować się pięknem fiordów na lofotach......................
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
854 Posty
BEATA K
(B.K.)
Maniak
asia68...więc zapraszam...ja też juz nie jestem najmłodsza i przez dwa lata zastanawiałam sie nad wyjazdem tzn.dołączenia do męża....i mieszkam juz tutaj ponad dwa lata...w tej chwili mogę tylko sobie wyrzucac,że czekałam tak długo...jestem zadowolona i nawet nie myslimy nad powrotem...bo po co?tyrac po 12 godzin na dobę za marne pieniadze i później nie wiadomo gdzie upchac najpierw aby załatac wszystkie dziury...jak widać są jeszcze normalne kraje gdzie pracując mozna normalnie życ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok