Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Prawo jazdy - Norwegia

Czytali temat:
Jacek Siulecki Joanna Kuchnicka Kasia K ABC DEF kudlatydurnowaty krupa Skr Hlaeg Czester Charles Onty_Ja_Gabriel_3. Małgorzata Żygowska (1508 niezalogowanych)
2 Posty
Małgorzata Żygowska
(MalgorzataZygowska)
Wiking
Zgubiłam prawo jazdy i w te sobotę jadę do Polski odebrać nowe prawo jazdy. Co grozi jeśli podczas kontroli w Norwegii nie będę miała przy sobie dokumentu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
Przyjedzie laweta i mandat . Tu policja niema żadnych danych czy masz naprawdę prawo jazdy i na słowo ci nie uwierzą
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Małgorzata Żygowska
(MalgorzataZygowska)
Wiking
A co muszę zrobić aby otrzymać prawo jazdy norweskie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
MalgorzataZygowska napisał:
A co muszę zrobić aby otrzymać prawo jazdy norweskie?

Wymienić polskie na norweskie w www.vegvesen.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
ABC DEF
(Milusinski)
Wiking
Z tego co się orientuje to 500 kr za brak dokumentów przy sobie tylko ci grozi, jak by nie umieli tego skontrolować to wszyscy by na lewym prawku mogli jeździć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
234 Posty

(S83)
Stały Bywalec
wsciekly pies napisał:
Z tego co się orientuje to 500 kr za brak dokumentów przy sobie tylko ci grozi, jak by nie umieli tego skontrolować to wszyscy by na lewym prawku mogli jeździć
Kolego na lewym prawku możesz se śmigać ale w razie wypadku bulisz za wszystko, teraz podrobione wyglądają jak ori i w razie mniej ścisłej kontroli przechodzi ale tylko poza Polską. Kilka lat temu znałem kolesia co śmigał na lotnisko bez prawka bo je zostawił w Polsce i samochód poszedł na lawetę, on miał trochę czasu by udowodnić że posiada prawo jazdy wydane w innym kraju niż Norwegia bo inaczej kolegium. Niewiem jak jest teraz zawsze można zadzwonić lub podejść i się spytać, niż ryzykować
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok