Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Praca w Norwegii i umowa w Polsce ??? - Norwegia

Czytali temat:
(404 niezalogowanych)
2 Posty
Wiking
Witam !
Dostałem ofertę pracy w Norwegii , jednak cały czas pracuję w Polsce . Od pracodawcy w Polsce dostałem zapewnienie , ze mogę iść na urlop bezpłatny , nie wiem jednak czy przebywając na urlopie bezpłatnym w Polsce mogę legalnie podjąć pracę w Norwegii . Może ktoś się orientuje jak regulują to przepisy w Norwegii ? Będę wdzięczny za każdą pomoc .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
radarek napisał:
Witam !
Dostałem ofertę pracy w Norwegii , jednak cały czas pracuję w Polsce . Od pracodawcy w Polsce dostałem zapewnienie , ze mogę iść na urlop bezpłatny , nie wiem jednak czy przebywając na urlopie bezpłatnym w Polsce mogę legalnie podjąć pracę w Norwegii . Może ktoś się orientuje jak regulują to przepisy w Norwegii ? Będę wdzięczny za każdą pomoc .
BARDZO MĄDRE ZACHOWANIE ,
nie ma żadnego obowiązku zwalniania się z danej pracy by pracować gdzie indziej...
Przecież można legalnie pracować i w trzech zakładach mając Swój czwarty własny...
W Twoim przypadku będziesz przecież na bezpłatnym urlopie , to tak jak byś faktycznie nie pracował .
Twój nowy pracodawca jak jest Norwegiem to będzie traktował Twoje posunięcie za bardzo poważny plus.
I będzie miał respekt wiedząc ,że w każdej chwili masz gdzie wrócić do poprzedniej pracy .... .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
znam takie przypadki jeszcze z polski .
jest to praktykowane gdy wyjeżdża się z planem pracy na kilka tygodni lub dwa ,góra trzy miesiące a pracodawca jest zainteresowany powrotem pracownika .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Dzięki za podpowiedź !!
Wszystko zależy jak się sytuacja potoczy w Norwegii . A nie chciałbym palić za sobą mostów w kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok