Witam.

Mam pytanie do was forumowicze jak oceniacie pomysł przyjazdu w Ciemno do Norwegii bez pracy. Obecnie pracuje i mieszkam w Sztokholmie i myśle o przeprowadzce do Oslo bo jest całkiem blisko i jest to większe miasto gdzie może łatwiej będzie znaleźć jakąś prace. Z zawodu jestem kucharzem, a ogłszeń o prace dla kucharzy totalnie brak próbuje wysyłać cv przez internet ale niestety cisza , albo odpisują że nie maja miejsca. Do Szwecji też wybierałem się w ciemno bez pracy, z zapasem gotówki żeby przeżyć najbliższe 4miesiące bez pracy i naszczęście się udało. Piszę do was z prośbą o ocenę możliwość według was czy bardzo ciężko będzie znaleźć prace w okresie marzec-kwiecień. Czy mam szanse dostać jakąś inna pracę niż gastronomia ewentualnie na terenie Norwegi np sprzątanie lub coś pokrewnego bez specjalnych umiejętnośći ? Czy kwota 14tyś zł pozwoli mi przeżyć bez pracy w Oslo przez 3-4miesiące .
Może ktoś jest na forum kto miał styczność z gastronomią w Norwegii i może mi powiedzieć pare tipów kiedy warto szukać pracy a kiedy nie ze względu na gorszy sezon etc.
Byłbym serio wdzięczny za każdą rade odpowiedź ponieważ nie znam nikogo nie mam żadnego znajomego który jest na miejscu lub kiedykolwiek tam był.
Z góry dziękuje
M.