Witam taka sytlacja nie było mnie rok w Norwegi problemy zdrowotne leczennie w polsce nie zamknąłem firmy nie wysłałem zerowego rozliczenia czy jakos tak i dostalem kare 31tys nok i czy morzna sie jakos odwołać!!!!!
7 Lat, 9 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pacowników ogólnobudowlanych, monterów gipsów i konstrukcji. Rozważymy także zatrudnienie pomocników z doświadczeniem. Szukamy pracowniów na stałe