Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Praca jako monter rusztowań. - Norwegia

Czytali temat:
Kasia K Jarosław Stefańczyk Łukasz Ch Adecco Bygg Doxy Darek1234 4x4-ws Paweł Willim wwitold Vader Sulek (1084 niezalogowanych)
3 Posty
Paweł Willim
(PawelWillim)
Wiking
Witam.

Poszukuję pracy jako monter rusztowań. Znalazłem kilka ogłoszeń, ale sprawdzając opinie nt. firm ciężko jest znaleźć choć kilka pozytywnych opinii. Jeżeli ktoś pracuje jako monter rusztowań i wie cokolwiek o dobrych firmach, to prosiłbym o podanie ich nazw. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym, norweski niestety żaden.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
Łukasz Ch
(Ch_norw)
Początkujący
PawelWillim napisał:
Witam.
Poszukuję pracy jako monter rusztowań. Znalazłem kilka ogłoszeń, ale sprawdzając opinie nt. firm ciężko jest znaleźć choć kilka pozytywnych opinii. Jeżeli ktoś pracuje jako monter rusztowań i wie cokolwiek o dobrych firmach, to prosiłbym o podanie ich nazw. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym, norweski niestety żaden.


Poszukaj może czegoś tutaj
www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/praca
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Paweł Willim
(PawelWillim)
Wiking
Właśnie tam znalazłem firmę, ktorą większość odradza. Tak jak pisałem wyżej, chodzi mi o pewne firmy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok