Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przelewy - Norwegia

2 Posty
Ka_toYa ToYa
(Ka_toYa)
Wiking
Hej ma ktoś jakąś fajną propozycje firmy która zajmuje się przelewami do Polski?? aktualnie korzystam z jednej ale przelew idzie kilkanaście godzin, a zależałoby mi na szybkim dostarczeniu kasy na konto już nie mówię, że musi być super tania bo i tak wszystkie firmy kroją prowizje... ale taka z której sami jesteście zadowoleni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Poliglotka Poli
(Poliglotka)
Wiking
Cześć Ka_to_Ya polecam Ci firmę FerPay, mają stałe opłaty za przelewy i korzystny kurs, do tego korzystam z ich karty Visa, fajna sprawa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Poliglotka napisał:
Cześć Ka_to_Ya polecam Ci firmę FerPay, mają stałe opłaty za przelewy i korzystny kurs, do tego korzystam z ich karty Visa, fajna sprawa...

Również polecam Ferpay : ferpay.com/przelew-z-norwegii-do-polski
Zgłoś wpis
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Ja wysylam przez Transfer24 pieniadze wyslane do poludnia sa w ten sam dzien kolo 15-16 raz nawet wyslalem kolo 14 to byly przed 19 u brata oczywiscie tego samego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
64 Posty
Tomasz Nowak
(Tomek9)
Początkujący
rownież polecam,maja tez expres 10minut i sa po drugiej stronie,ferpay.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Trubex
(Trubex)
Wiking
pepoconti napisał:
Ja wysylam przez Transfer24 pieniadze wyslane do poludnia sa w ten sam dzien kolo 15-16 raz nawet wyslalem kolo 14 to byly przed 19 u brata oczywiscie tego samego dnia

Hej , a jak z opłatami?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
131 Postów
Szymon K....
(pepoconti)
Stały Bywalec
Trubex napisał:
pepoconti napisał:
Ja wysylam przez Transfer24 pieniadze wyslane do poludnia sa w ten sam dzien kolo 15-16 raz nawet wyslalem kolo 14 to byly przed 19 u brata oczywiscie tego samego dnia

Hej , a jak z opłatami?


Za przelew do 500 kr oplata 5,90 kr a za przelew powyzej 500 kr oplata 1,3%
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
Trubex napisał:
pepoconti napisał:
Ja wysylam przez Transfer24 pieniadze wyslane do poludnia sa w ten sam dzien kolo 15-16 raz nawet wyslalem kolo 14 to byly przed 19 u brata oczywiscie tego samego dnia

Hej , a jak z opłatami?


28 NOK : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/uslugi/fi...wegii+do+polski.html
Zgłoś wpis
2 Posty
Ka_toYa ToYa
(Ka_toYa)
Wiking
Bardzo Wam dziękuję za pomoc faktycznie przetestowałam kilkakrotnie Ferpay.com i jestem bardzo zadowolona, szczerze wszystkim polecam. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok