Witam wszystkich. Od 3 miesiecy jestem w Norwegii. Znalazlam wlasnie prace i dostalam kontrakt. Co musze zrobic teraz? Jechac do navu? Skattu? Na policje? Czy potrzebne są zdjecia? Prosze o pomoc i z gory dziekuje!
9 Lat temu
1 NOK
Tłumacz norweski online Chcesz pisemnie skontaktować się z norweskimi urzędami? Potrzebujesz przetłumaczyć ważne dokumenty, ale nie masz czasu na osobiste poszukiwanie tłumacza. Skontaktuj się z Nami. Prześłij dokument do przetłumaczenia i uzyskaj wycenę w 3 minuty! Jakie tłumaczenia wykonujemy? standardowe, specjalistyczne, przysięgłe, Jakie dokumenty tłumaczymy? akty urodzenia, małżeństwa, zaświadczenia, dokumenty ...