Witam wszystkich. Od 3 miesiecy jestem w Norwegii. Znalazlam wlasnie prace i dostalam kontrakt. Co musze zrobic teraz? Jechac do navu? Skattu? Na policje? Czy potrzebne są zdjecia? Prosze o pomoc i z gory dziekuje!
9 Lat temu
1 NOK
TrollParts działa na Norweskim rynku od 26 czerwca 2013 roku, z powodzeniem dostarczając części samochodowe do wielu Norweskich warsztatow. Obecnie jesteśmy dostępni w miastach takich jak Oslo, Ålesund, Bergen, Stavanger, Kristiansand i Trondheim. Z ponad 11-letnim doświadczeniem, nasza hurtownia stała się zaufanym partnerem dla klientów z branży motoryzacyjnej, dostarczając szeroką gamę produktów, w tym części zamienne do samochodów osobowych, użytkowych, motocykli, ...