Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

zaświadczenie o terminie porodu do becikowego - Norwegia

Czytali temat:
Paula Wielgosz Paweł > czarnulka0710 Ilona B Kuba92no (1259 niezalogowanych)
11 Postów
Wiking
witam,
moze ktoś się orientuje zaswiadczenie o terminie porodu do becikowego musi być od norweskiego lekaza czy mogę mieć z polski przetłumaczone na angielski?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
sylwek Malishito
(simontl)
Nowicjusz
chodzi ci o zasilek norweski jednorazowy ?????????? czy o polskie becikowwe??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Jezeli pyta czy moze miec z Polski przetłumaczone na angielski, to chodzi o norweskie becikowe. Beea, po co wydawac pieniadze na tłumacza, lepiej niech norweski lekarz ci wystawi, przeciez chyba tutaj chodziłas do lekarza?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
tak się składa że całą ciąże prowadze w Polsce z tego względu ze się parę razy przeprowadzalismy niechciałam ryzykować Pytam o becikowe w Norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
sylwek Malishito
(simontl)
Nowicjusz
a zamierzasz tu rodzic czy w polsce bo jezeli tu i masz juz nr personalny to wystarczy wypelnic druk i zlozyc w nav nie pamietam jaki to druk ale moge poszukac i przeslac jsko wzor
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Wiking
zdecydowałam się że pojadę rodzić do Polski nie będę sobie fundowała dodatkowego stresu po 2 mc wracam do norwegii
i z tego co wiem nie mam nr personalnego własnie próbuję sie dowiedzic gdzie mam go załatwić,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
78 Postów
Sylwia Bochenska
(Fionnka)
Początkujący
Beea jezeli nie masz numeru personalnego i nie roodziszw norwegi to nie nalezy ci sie becikowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
39 Postów
aleksandra d
(ola*i*andrzej)
Nowicjusz
mam pytanie czy w formularzu do nav o becikowe wpisuje sie date porodu wyliczona przez lekarza czy z usg? z usg mam tydzien wczesniej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
U mnie sami sobie zrobili ksero norweskiej karty ciążowej ze wszystkimi informacjami. Nie wiem jaką ty masz, polską, czy norweską, ale w przypadku tej drugiej biorą pod uwagę datę wyznaczoną przez lekarza lub położną, co nie ma większego znaczenia, nawet gdy jest kilka dni różnicy, ponieważ "becikowe" dostajesz przed urodzeniem dziecka na zakup potrzebnych rzeczy, ja dostałam 2 mies przed porodem. Data ma większe znaczenie, jeśli nie bierzesz "becikowego", ale idziesz na urlop macierzyński.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Oczywiście informacja od lekarza będzie brana pod uwagę w pierwszej kolejności, a nie usg.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok