Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca w Norwegii na okres wakacyjny - Norwegia

Czytali temat:
Wieslaw Ozog Kasia K Waldemar Mikołajczyk sweet man Mateusz.Mojanorwegia Xxx tkost Paulina Podgórska afciu kuba6922 (1078 niezalogowanych)
1 Post
afciu
(afciu)
Wiking
Witam wszystkich.
Szukam pracy w Norwegii na okres wakacyjny, a więc ponad 2 miesiące. Pisałem do kilku polskich agencji pracy zajmujących się rekrutacją pracowników w firmach zagranicznych, ale za każdym razem uzyskiwałem odpowiedź, że poszukiwani są pracownicy na okres stały, bądź nie rekrutują w Norwegii. Chciałbym prosić o pomoc, jakiekolwiek informacje odnośnie pracy w wyżej wymienionym okresie. Być może ktoś kiedyś był w podobnej sytuacji jak ja.
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
afciu napisał:
Witam wszystkich.
Szukam pracy w Norwegii na okres wakacyjny, a więc ponad 2 miesiące. Pisałem do kilku polskich agencji pracy zajmujących się rekrutacją pracowników w firmach zagranicznych, ale za każdym razem uzyskiwałem odpowiedź, że poszukiwani są pracownicy na okres stały, bądź nie rekrutują w Norwegii. Chciałbym prosić o pomoc, jakiekolwiek informacje odnośnie pracy w wyżej wymienionym okresie. Być może ktoś kiedyś był w podobnej sytuacji jak ja.
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam.


Tutaj znajdziesz listę agencji pracy, może nie do wszystkich się odezwałeś : www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/pracodawcy
Zgłoś wpis
44 Posty
Nowicjusz
To nie możesz powiedzieć ze na okres staly a później po prostu zrezygnować ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok