Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

arbeidstilsynet po polsku. - Norwegia

6 Postów
Łukasz KLN
(lukkiljan)
Wiking
Witam. Mam problemy w pracy i zastanawiam się nad jej zmiana. Mam 3 umowy "pobazgrane" długopisem i wiele podobnych. Moje pytanie: Czy w arbeidstilsynet pracują Polacy? Dzwoniłem na infolinię i niema możliwości rozmowy po polsku, a orientuje się że kiedyś była. Sprawa jest zbyt skomplikowana abym mógł poradzić sobie w języku Norweskim. Jeżeli posiada ktoś informacje albo numer tlf bądź cokolwiek, proszę o pomoc. Dziękuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1610 Postów
Maniak
spróbuj tutaj..
Infolinia Państwowej Inspekcji Pracy (Arbeidstilsynet) czynna jest w piątki od 09.00 do 14.00 (koszt rozmowy to 32 øre za minutę). Informacje udzielane są po polsku. Telefon do infolinii to 815 48 222 Po uzyskaniu połączenia z centralą należy wybrać cyfrę 1, a następnie – po otrzymaniu odpowiedzi – podać hasło ”POLSKI”.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Grzes malinowski
(paterson1)
Wiking
wyslij mi sms i napisz jaka branaza , i w czym jest klopot, poztaram sie odpowiedziec . W Arbeidtilsynet nie pracuja polacy tz pracuje ale nie w obsludze klienta wiec tylko norweski albo angielski tel 48688212 Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Perła Perelka
(Perelka1)
Nowicjusz
Witam.
Jak moge zamowic byggekort? dla wspolmalzonka.
Posty tutaj widze moze juz troszke starsze ale moze ktos pomoze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
158 Postów

()
Stały Bywalec
napisał:
Witam.
Jak moge zamowic byggekort? dla wspolmalzonka.
Posty tutaj widze moze juz troszke starsze ale moze ktos pomoze

Nie ma żadnego znaczenia dla kogo jest dany "byggekort".
Podstawa, to prowadzenie własnej firmy, oraz posiadanie uprawnienia do występowania o daną kartę pracowniczą.
Jeżeli nie spełniasz tych warunków, to szkoda dalej pisać jak to się wykonuje.

Niemniej więcej informacji na ten konkretny temat uzyskasz tutaj:

www.byggekort.no
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Perła Perelka
(Perelka1)
Nowicjusz
mam firme, wszystko wszedzie zarejestrowane. Tylko zostalo odrzucone. wiec moge prosic o dalsze instrukcje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Perła Perelka
(Perelka1)
Nowicjusz
Jesli oczywiscie to nie problem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Perła Perelka
(Perelka1)
Nowicjusz
OK. Dzieki,ale wlasnie znalazlam co trzeba zrobic zeby przyznano karte dla wspolmalzonka. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Perła Perelka
(Perelka1)
Nowicjusz
I to wcale nie jest na Byggekort
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
34 Posty
Perła Perelka
(Perelka1)
Nowicjusz
Witam ponownie. Jesli ktos chcialby informacje jak zalatwic byggekort dla wspolmalzonka. Zapraszam na priv, bo tutaj jak widze niestety zklocilam dyskusje. Chcetnie pomoge i nie bede miec do nikogo pretensji i nie bede pisac glupot zamiast pomoc. Pozdrawiam i zycze milego dnia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok