Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

UE kontrol - Norwegia

21 Postów
Agnieszka R
(Agnes123)
Wiking
Hej!orientuje sie ktos ile mam czasu na zrobienie bledow w aucie po wstawieniu sie na EU kontrol?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(obcy13)
Wiking
Hei.
EU to jest tak samo jak przeglad w polsce jesli skonczy Ci sie to jedziesz na taki przeglad i do puki nie naprawisz usterek to nie mozesz jezdzic . Najlepiej pojechac do ludzi ktorych znasz to Ci pomoga
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Agnieszka R
(Agnes123)
Wiking
hej,no wlasnie sprawdzalam i mam przeglad do 31 maja ale nie wiem ile czasu od tej daty mam na zrobienie bledow,dwa lata temu duzo wczesniej pojechalam i szybko mi to poszlo,a teraz chciala bym zrobic auto w Pl i przygotowac je na sprzedaz,nie wiem czy zdaze,mowisz mam dwa miesiace na to,wlasnie tez nigdzie o tym nie pisze,moze poprostu zadzwonie do nich i spytam,dzieki za info,pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
140 Postów
Robert .
(BilXtra)
Stały Bywalec
Jesli pojedziesz na EU ostatniego dnia, czyli 31 Maja, moga przedluzyc EU o max 2 miesiace choc wcale nie muszą. Zalezy od ilosci usterek i ich wplywau na bezpieczenstwo. Nie rozmiem tylko, dlaczego wszyscy czekaja na ostatnia chwile. W tym przypadku mozna bylo juz robic EU od 1 Stycznia...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Agnieszka R
(Agnes123)
Wiking
Dziekuje za informacje,chodzi o to poprostu,ze chce zrobic bledy w Polsce i wrocic tu na podbicie,a termin maj najbardziej mi pasuje,wczesniej nie jestem wstanie wyjechac,pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz Tuna
(Tuna)
Wiking
Ole ale Ty caly czas zyjesz w Norwegi a nie w Norwegii wiec jak Ci kurwa wierzyc?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(adassex)
Wiking
Jak masz koncowy numer na rejestracji 2 to do konca lutego itd jak ominiesz ten termin to klapa i møzna 3 miesiace wczesniej robic eu kontrol
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(adassex)
Wiking
Lepiej wczesniej robic przeglady a nie jak inni polacy kombinuja i sa zdziwieni pozniej ze zabieraja rejestracje takie prawo no i dla ciebie jest pewnosc i bezpieczenstwo na drodze nie kombinowac bo nie jestesmy w Polsce i tyle na ten temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
W B
(alex)
Wiking
jeśli termin przeglądu masz do przykładowo lutego jak ostatnia cyfra jest 2 i masz jeszcze plus dwa miesiące tzn. do końca kwietnia.
przysylaja tez pismo i tam pisze dokad jest ostateczny termin.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok