Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Podatek drogowy - Norwegia

Czytali temat:
6 Postów
izi1504
(izi1504)
Wiking
Witam!

Mam takie pytanie-w lutym zdałem tablice rejestracyjne a teraz dostałem do zaplaty podatek drogowy za cały rok... gdy go zapłacę to otrzymam zwrot za jakąś część roku czy nie ma takiej opcji?

Z góry dziękuję za pomoc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
274 Posty
jan paweł
(secondo)
Stały Bywalec
izi1504 napisał:
[quote]Witam!

Mam takie pytanie-w lutym zdałem tablice rejestracyjne a teraz dostałem do zaplaty podatek drogowy za cały rok... gdy go zapłacę to otrzymam zwrot za jakąś część roku czy nie ma takiej opcji?

Masz artykul na stronie glownej.Dostaniesz zwtot.Przeciez po to wzieli od ciebie nr konta chyba podczas zlomowania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
izi1504
(izi1504)
Wiking
Auto nie zostało zezlomowane.zdałem jedynie tablice a auto zostalo w Polsce a właściwie tylko to co z niego zostalo po wypadku.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
izi1504
(izi1504)
Wiking
A to pech
Dzięki wielkie za info!
Pozdrawiam serdecznie!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Dima Dima
(dima)
Wiking
Rozumiem że samochód zezlomowales. No to rachunek mozesz wyrzucić do kosza. Na rachunku Masz napisane w jakich przypadkach musisz to oplacic. W jednym z tych punktów jest napisane ze jeżeli zezłomujesz samochod do 21 marca to nie musisz płacić. A numer konta po to biorę że Ci zapłacą za złom 2500 albo 3000 tyś koron.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok