high_octane napisał:
Gabriel gadasz bez sensu, idz ty juz lepiej spac.Następny z problemem własnego zawodowego EGO, poniżej odbytu.
Gabriel gadasz bez sensu, idz ty juz lepiej spac.Następny z problemem własnego zawodowego EGO, poniżej odbytu.
1 NOK
Advokat Nierzwicki & Bluszko AS Nie pozwól, by nieznajomość prawa zdecydowała za Ciebie. Kancelaria adwokacka z polską perspektywą - rozumiemy Cię! Kim jesteśmy? Advokatfirma Nierzwicki & Bluszko AS jest wiodącą polskojęzyczną kancelarią adwokacką w Oslo. Działalność kancelarii obejmuje obszar całej Norwegii – nasz dziewięcioosobowy zespół jest do Twojej dyspozycji. Nasze specjalizacje: - prawo karne - prawo rodzinne - ...