Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

212 Posty
Ja Gabriel
(Ja Gabriel)
Stały Bywalec
high_octane napisał:
Gabriel gadasz bez sensu, idz ty juz lepiej spac.Następny z problemem własnego zawodowego EGO, poniżej odbytu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
Gabriel nie gada bez sensu tylko ty nie wiesz o jaką maszynę chodzi i czepiasz się bez powodu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Ty tez jestes soecjalista od odtrzenia nozy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
nie jestem ale napewno wiem więcej od ciebie na temat "ślusarki"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Raz najalem slusarza do wykonania instalacji. Czlowiek przy pierwszej rozmowie wydawal sie byc ogarniety w tym co robi. Dopiero kiedy zaczal pracowac, to zdalem sobie sprawe jakiego idiote zatrudnilem. Gosciu musial miec IQ75. Nie moglem go zostawic ani na chwile, zeby nie zdemolowal mi domu albo jeszcze gorzej sam wymyslil rozwiazanie jakiegos problemu. Doswiadczenie w czyms jeszcze nie czyni cie dobrym fachowcem. Musisz jeszcze miec cos pod 'kopula'. Inaczej jestes tylko zwyklym parobkiem, ktory tylko potrafi wykonywac polecenia innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Robert1971 W
(Robert1971)
Wiking
widze że pan widząc maszynę ze zdjecia słusznie zauważył iż jest to maszyna wielofunkcyjna.
jest to typowa magnesówka tyle że ma stół magnetczny o długości 2100mm w dodatku obrotowy w zakresie 0-90 stopni.można szlifować również wszelakie płaszczyzny.Głównie jednak służy do ostrzenia noży od gilotyn do cięcia papieru w drukarniach,ponieważ w tych nożach występują różne kąty.Naostrzyłem ich w życiu kilkadziesiąt tysięcy sztuk z racji tego że bardzo szybko się tępią tnąc papier.dokładność 0,01mm ręcznie wykańczane osełkami (bardzo trudna rzecz do opanowania)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
high octane możesz zdradzić do wykonania jakiej instalacji w domu zatrudniłeś ślusarza? bo mi zabardzo nic nie przychodzi do głowy . jak zatrudniłeś ślusarza do zrobienia instalacji :elektrycznej , hydraulicznej , kanalizacyjnej , wentylacyjnej , kominowej czy jakiejś innej to gratuluję pomysłu . trzeba było zatrudnić weterynarza
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
wstyd się przyznać o tej nie pomyślałem hahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok