Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

szukam pracy - Norwegia

Czytali temat:
apiecia Katarzyna Gęsikowska (522 niezalogowanych)
2 Posty
Magdalena Wewersowicz
(MadeInPoland)
Wiking
Jestem tu nowa. W połowie kwietnia jadę do Norwegii a mianowicie do Bergen. I oczywiście z nadzieją,że znajdę tam pracę... Coś w rodzaju sprzątania lub opieki nad dziećmi... Pracowałam jako " au-pair " rok w Niemczech z dwójką chłopców - może ktoś przeczyta i się zgłosi lub pomoże... Ponoć kto pyta nie błądzi... Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(bad harry)
Wiking
raczej wątpie że ktoś złoży ci tu ofertę pracy . z tego co się tu orientuje w tym temacie to nie jest łatwo się gdzieś załapać od razu bo jest duża konkurencja na tym rynku . można czasem wyłapać jakiś układ domków do sprzątania (odpłatnie)jak ktoś rezygnuje z nich z różnych powodów . samemu nie jest łatwo przyjechać , znależć coś i z tego się utrzymać .
teraz nawet od sprzątaczek wymagają komunikatywnego angielskiego . jeżeli masz kogoś kto tobie na początku pomoże z mieszkaniem i utrzymaniem zanim zaczniesz zarabiać to jest łatwiej . wynająć mieszkanie i żyć tu nie zarabiając jest bardzo drogo . poczytaj różne tematy forum i pomyśl co jest dla ciebie najlepsze .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
W Norwegii tez mozesz pracowac jako au-pair, jesli nie skonczyłąs 34 lat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Magdalena Wewersowicz
(MadeInPoland)
Wiking
Tak... zapomniałam dodać,że nie jadę w ciemno, bo mam gdzie mieszkać - Bergen i mam osobę,która może pomóc mi na starcie, ale jeśli chodzi o pracę to nic nie jest pewne... Może ktoś da jakiś cynk... W każdym bądz razie- próbować wart...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok