Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mój wyjazd - Norwegia

4 Posty
Wiking
Witam. Z powodu braku perspektyw i nędznych realiów w Polsce, na przyszły rok mam plan wyjazdu na stałe do Norwegii. Nie mam tam żadnej rodziny ani znajomych więc pozostaje mi wyjazd w ciemno. Planuje odłożyć jakieś 12 tys złotych, które (mam nadzieje) wystarczy mi chociaż na miesiąc przeżycia. Wiele się naczytałem na różnych forach, i chciałbym się poradzić w jakim okresie najlepiej zaplanować swój wyjazd życia, oraz w jakim regionie tego kraju najłatwiej o pracę. Najchętniej chciałbym pracować w swoim fachu tj. technik mechanik ze specjalizacją spawalnictwo, ale jestem przygotowany na jakąkolwiek pracę fizyczną, byle by była legalna. Najbardziej interesują mnie hale produkcyjne. Z góry dziękuję za wszystkie porady i sugestie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
W Norwegii tez jest obecnie brak perspektyw z powodu recesji. Wyjedz do Czech, w fabryce skody obecnie rekrutuja. Pracodawca gwarantuje ci mieszkanie i 3000pln na reke. No i zadnych wymogow, same checi do pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
Dzięki za info odnośnie Czech o raz rzekomej recesji w Norwegii, ale to wciąż za mało żeby mnie zniechęcić do wyjazdu. Wiem że może nic z tego wyjazdu nie wyjść, ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije . Wole pojechać i wrócić z niczym, niż potem żałować że w ogóle nie pojechalem. Więc za każdą cenną wskazówkę odnośnie regionu i rodzaju pracy chętnie wykorzystam i się przygotuję.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok