Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Ubezpieczenie - Norwegia

Czytali temat:
halina manka miroslaw wojtkowski Rafal_ R6 Ewa Żółtowska Radek Sobiech darek krajewski Anna Maciejewska Agnieszka Kajka Kasia Tłumacz pawel piotr Marta Konarska Mika89 (518 niezalogowanych)
3 Posty
Marta Konarska
(Tusia1994)
Wiking
Hej czy ktoś z Was orientuje sie jak to jest z ubezpieczeniem w Norwegii przed rozpoczęciem pracy, czy np. chłopak ma możliwość ubezpieczenia mnie u siebie w pracy ? Ponieważ planuje we Wrześniu wylot do Norwegii i dopiero tam będąc zacznę szukanie pracy a w Pl jestem zapisana w urzędzie pracy ale będe musiała sie wypisać ponieważ nie bedę miała takiej możliwości aby być tu tak często jak oni chcą a co wiąże sie z automatyczną utratą ubezpiecznia. I tak naprawdę nie mam pojęcia co z tym zrobić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Dariusz R
(darservice)
Początkujący
....wyjdz za niego
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marta Konarska
(Tusia1994)
Wiking
No do tego to nam sie jeszcze póki co nie śpieszy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Jak masz norweski numer personalny to moze cię w swoim zakładzie pracy ubezpieczyć. Działa to tak, ze jest to ubezpieczenie ze związków zawodowych.
Tak czy siak, pozostaje ślub, albo udowodnienie, ze sie mieszkało razem pod wspólnym adresem min. dwa lata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok