Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jak wyglądały wasze początki ? - Norwegia

Czytali temat:
Joulumuori Talvi:) mariusz mariusz michal Wu (1433 niezalogowanych)
2 Posty
D T
(Turista)
Wiking
Witam, mam 19 lat zbliża się matura, a wraz z nią myśl o podjęciu pracy za granicą na okres wakacyjny, może i nawet dłużej. Jak wiadomo osoba w moim wieku, nie posiada praktycznie żadnego doświadczenia i jedynie czym mogę się pochwalić to prawem jazdy kat. B, oraz certyfikatem ECDL - potwierdzającym znajomość pakietu office i obsługi komputera. Co do języka angielskiego jest to raczej poziom komunikatywny.
Stąd moje pytanie do was, czy ktoś był w podobnej sytuacji i znalazł prace w Norwegi ?
Czy są jakieś sprawdzone strony, firmy które możecie polecić, aby rozpocząć pierwszą prace ?
Dodam że żadnej pracy się nie boję
Liczę na wyczerpujące odpowiedzi i pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
D T
(Turista)
Wiking
no nie pocieszyłeś mnie
Myślisz że z pracą w Holandii, Irlandii, bądź Anglii jest tak samo ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Iam Pablo
(IamPablo)
Wiking
praca na corosie to napewno dobry poczatek ;]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Turista napisał:
Witam, mam 19 lat zbliża się matura, a wraz z nią myśl o podjęciu pracy za granicą na okres wakacyjny, może i nawet dłużej. Jak wiadomo osoba w moim wieku, nie posiada praktycznie żadnego doświadczenia
Oferty prac wakacyjnych pojawiaja sie juz teraz, choc wiekszosc okolo luteg.
Szukaj tutaj:
www.finn.no/finn/job/fulltime/result?sor...p;keyword=sommerjobb
i tutaj:
tjenester.nav.no/stillinger/stillinger?q=sommerjobb
I ewentualnie w google na haslo SOMMERJOBB.

Szanse na znalezienie pracy masz male, ale kto wie, czasami ma czlowiek po prostu szczescie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Kolejny głupi, naiwny i do tego młody..ale przyjezdzaj, wiele norwegów potrzebuje darmowego pracownika który da sie łatwo oszukac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Nowicjusz
maciejko

widzę ze walny kozaczek z ciebie.
dostałeś sie do koryta i teraz śmiejesz się z rodaków!
a sam opisz szczerze jak to wyglądało u ciebie!
nie ma co wrzucać wszystkich do jednego worka!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Nad czym się tu w ogóle rozwodzicie?
Chłopak założył temat ponad 10 miesięcy temu i z pewnością zapomniał już o tym forum.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
oczywiscie że się smieje bo to najczesciej pijaki i prostaki których norki ganiają do wszystkiego. Prawda jest taka że wiekszosc co tu przyjezdza to gamonie, złodzieje i pijaki które jak poczują groszą to się robią figo fago, kurwy leca i wódka sie leje.

Jak wygladało u mnie...zawsze koło mojej maszyny stoi jakis agencyjny prostaczek który trzyma mi laser, czasem przysypia na łopacie a czasem nie przychodzi bo smierdzi od niego alkoholem

Apropo

Co 19 latek ma wiedziec o zyciu, oszukają go tutaj na pierwszym kroku, uwierzy że norek/polak mu zapłaci np. za zbiór truskawek czy opieke przy krowach, przyjdzie 1 nastepnego miesiaca a nagle norek kaze mu sie wynosic w nocy bo zaraz policja przyjedzie a ten gamon ucieknie bo bedzie sie bał że na czarno. Oprawca pozbywa sie problemu i bierze kolejnego jełopa do pracy i pojawi sie post że POMÓŻCIE bo mnie oszukał i zaraz pojde do adwokata i mu to i tamto zrobią a naprawde ucieka bo nie umie sie wysłowic w sklepie....tacy sa tu Polacy w 90 %

Mozna spotkac fajnych ludzi jak najbardziej ale bardzo bardzo rzadko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Nad czym się tu w ogóle rozwodzicie?
Chłopak założył temat ponad 10 miesięcy temu i z pewnością zapomniał już o tym forum.


hah faktycznie


IAMPABLO niezle musiałes wertować forum jak sie dogrzebałes sprzed 10 mies. Elise podbiła, chyba tez nie zauważyła i poszło dalej...nic pora robic pierogi dalej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
panie ynteligentny operatorze mlockarni a jaki jest 90 % norwegow ?
takie jak opisales ze tylko kradna i oszukuja

ps ilu Polakow w norwegi uprawia truskawki i hoduje krowy?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok