Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Praca Post Nord - Norwegia

2 Posty
Bartosz Nowakowski
(Bartek24)
Wiking
Witam poszukuje Osoby do pomocy: rozladowywania auta w Post Nord, pare godzin dziennie, Przy okazji prawdopodobnie bedzie mozliwosc pracy Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt na priv. Wyslac swoj nr tel. ja pozniej oddzwonie mile widziane prawojazdy kat. C
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Tomasz Ukryte
(Tomasz1904)
Wiking
a
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Ja jestem zainteresowany ta praca, doswiadczenie prawo jazdy kat C, samochod, mieszkam w Malmö
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Paweł Andrzejewski
(EUROPAwel)
Wiking
nr telefonu
48676490
Proszę o kontakt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
862 Posty

(maciejko)
Maniak
rozpierdallacie mnie ludzie, na kazdym temacie np ty ronn jebiesz ludzi z byle powodu, wysmiewasz sie a jak przychodzi jakas oferta z 'mozliwoscia pracy' juz pierwszy w kolejce .

chuj wie u kogo, chuj wie czy zapłaca...polaczki


Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
maciejko napisał:
rozpierdallacie mnie ludzie, na kazdym temacie np ty ronn jebiesz ludzi z byle powodu, wysmiewasz sie a jak przychodzi jakas oferta z 'mozliwoscia pracy' juz pierwszy w kolejce .

chuj wie u kogo, chuj wie czy zapłaca...polaczki


i chuj wie gdzie bo po co pisac skund je, szuka do pomocy a moze pozniej i praca bedzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
Bartek24 napisał:
Witam poszukuje Osoby do pomocy: rozladowywania auta w Post Nord, pare godzin dziennie, Przy okazji prawdopodobnie bedzie mozliwosc pracy Jesli ktos jest zainteresowany prosze o kontakt na priv. Wyslac swoj nr tel. ja pozniej oddzwonie mile widziane prawojazdy kat. Cwiec jak jest? szukasz frajera do pomocy a pozniej moze praca bedzie? pisz wprost chamie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
maciejko napisał:
rozpierdallacie mnie ludzie, na kazdym temacie np ty ronn jebiesz ludzi z byle powodu, wysmiewasz sie a jak przychodzi jakas oferta z 'mozliwoscia pracy' juz pierwszy w kolejce .

chuj wie u kogo, chuj wie czy zapłaca...polaczki





buuhhahhaha

ja chcialem subtelnie zwrocic uwage gdzie ta praca ma sie odbywac ?

maciejko bierz ta robote , ja mam prace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Tomasz Ukryte
(Tomasz1904)
Wiking
Weźcie sie ludzie zastanówcie jedziecie z ludźmi jak... Nie pasuje wam to sie przymkniecie każdy mądry tylko w gębie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Janusz Sordyl
(jsordyl1972)
Wiking
004531865031 jestem zainteresowany, posiadam prawo jazdy kat. C , własny samochód
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok