Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

SpareBank 1 - Odzyskanie pieniędzy - Norwegia

Czytali temat:
Anita Drewniak Bartek Boike Kamila Camila misia12 Sebadzidek (1236 niezalogowanych)
7 Postów
Wojtek Janiec
(Janiec)
Wiking
Witam, dzień przed wylotem do PL zgubiłem portfel z dokumentami ( dowód, prawo jazdy i karte kredytową), zdążyłem zgłosić zaginięcie dokumentów jednak do banku nie zdążyłem pójść, i niewiem kiedy teraz będę w NO . Próbowałem odzyskac pieniądze przez internet banking, ale nie mam breloka z kodami, więc nie da się . Czy jest jakieś inne rozwiązanie żeby odzyskać pieniądze z konta? Posiadam wszystkie dokumenty jakie dostałem kiedy otwierałem tam konto. Z góry dziękuje za pomoc.
Pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Janiec napisał:
Witam, dzień przed wylotem do PL zgubiłem portfel z dokumentami ( dowód, prawo jazdy i karte kredytową), zdążyłem zgłosić zaginięcie dokumentów jednak do banku nie zdążyłem pójść, i niewiem kiedy teraz będę w NO . Próbowałem odzyskac pieniądze przez internet banking, ale nie mam breloka z kodami, więc nie da się . Czy jest jakieś inne rozwiązanie żeby odzyskać pieniądze z konta? Posiadam wszystkie dokumenty jakie dostałem kiedy otwierałem tam konto. Z góry dziękuje za pomoc.
Pzdr



chcesz odzyskac pieniadze a nie wyplacic ? Czyli to nie twoje konto
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wojtek Janiec
(Janiec)
Wiking
Przyjacielu złoty, jasno napisałem że konto jest moje bo posiadam wszystkie dokumenty jakie tam pospisałem przy założeniu tego konta, chce je odzyskać, tudzież wypłacić ale nie wiem czy mam taką możliwość, odpowiesz tak błyskotliwie jak na tamten post ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Damian Dorszyński
(damiand7)
Wiking
Możesz spróbować z paszportem iść i powiedzieć że zgubiłeś dokumenty i potrzebujesz kasy i powinni Ci wypłacić ,no chyba że nie masz też paszportu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wojtek Janiec
(Janiec)
Wiking
Tyle że nie mam mnie w NO i pytam czy jest możliwość załatwienia tego `na odległość` lub przez kogoś, i jak jeśli już to zrobić ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok