Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Jarek B yaroo68 (1434 niezalogowanych)
5 Postów
Wiking
Dziękuję, Już wiem co zrobię. Przylecę do Oslo na dwa tygodnie, spotkam się z kilkoma pracodawcami i zorientuję się czy i co zechcą mi zaoferować, a następnie podejmę decyzję odnoście formy i daty rozpoczęcia zatrudnienia.
Nie, nie będę bawił się w druk czy sprowadzanie maszyn z Polski. Z doświadczenia wiem że dużo większa konkurencja istnieje wśród producentów reklamy aniżeli wśród samych instalatorów, których jest stały niedobór.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Medard napisał:
Dziękuję, Już wiem co zrobię. Przylecę do Oslo na dwa tygodnie, spotkam się z kilkoma pracodawcami i zorientuję się czy i co zechcą mi zaoferować, a następnie podejmę decyzję odnoście formy i daty rozpoczęcia zatrudnienia.
Nie, nie będę bawił się w druk czy sprowadzanie maszyn z Polski. Z doświadczenia wiem że dużo większa konkurencja istnieje wśród producentów reklamy aniżeli wśród samych instalatorów, których jest stały niedobór.


nudzi wam sie w redakcji nie.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok