Masz rację Polacy to naród, który drugiego Polaka ma gdzieś. No to może ktoś wie na jakich stronach logować się i szukać pracy w sezonie. Czy warto jechąć na wisnę w ciemno, czy wtedy jest szansa na znalezienie pracy?
11 Lat, 8 Miesięcy temu
1 NOK
SPRZEDAŻ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH I DOWÓZ DO NORWEGII Telefony do sklepu: +48 602733783 +48 502522580 Firma Nor-Speed specjalizuje się w sprzedaży części do wszystkich aut. Świadczymy także usługi: - przewóz artykułów budowlanych - przewóz mebli, okien nadwymiarowych - przewóz samochodów i przyczep - przeprowadzki - odbiór zamówień ze wszystkich sklepów budowlanych Ponadto odbieramy paczki za ...