Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

FOLKETRYGDEN porada, chorobowe - Norwegia

8 Postów
wikingo wiki
(wikinkowiki)
Wiking
Witam
chcę dowiedzieć się rzetelnej informacji na temat obiegu dokumentów z chorobowym.
sprawa wygląda następująco:
mam chorobowe,lekarz niema przeciwskazan na wyjazd do polski na czas zwolnienia i pozostania dłużej,w części "D" mam napisane orjętacyjny termin kiedy wyjeżdzam i kiedy wracam i czy to wystarczy czy coś jeszcze musze zgłaszać ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jakub Szklarz
(Jakub35)
Wiking
Hej ,

W czesci D wpisujesz czas jaki spedzisz w Polsce lecz na tym to sie nie konczy .
Jezeli Twoj lekarz zezwala Ci na taki wyjazd to super , ale w momencie skladania zwolnienia w NAV popros o wniosek , by nadal otrzymywac pieniadze ( chorobowe ) z NAV w momencie , gdy jestes poza Norwegia.

Jest to wniosek , ktorego wypelnienie zajmie Ci 2 minuty - potem tylko czekasz na list z NAV , w kwestii czy wyplaca Ci te pieniadze , czy moze tez nie - bo tak tez moze sie stac.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
wikingo wiki
(wikinkowiki)
Wiking
jak ten wniosek wypełnić? mam taki dokument tylko nie wiem czy to napewno ten "soknad om a beholde sykepenger under opphold i utlandet" to jest ten wniosek ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty
Peter Tre
(Trevayner)
Wiking
Czy będąc w Polsce na chorobowym z Norwegii mogę kontynuować to zwolnienie u Polskiego lekarza ? i czy NaV wypłaci zasiłek ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok