Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

SZUKAM PRACY SERWIS GSM,AUTA,OSTATECZNIE FIZOL :) - Norwegia

Czytali temat:
(539 niezalogowanych)
7 Postów
Daniel Walczak
(DanielWalczak)
Wiking
Witam
Mam 28 lat od 10 lat zajmuje się serwisem GSM (własna działalność od 2006 po dziś dzień)
od 3 lat zajmuje się dodatkowo elektroniką w autkach a od 2 lat promuje powerisery w Łodzi.
Staram się ogarniać dziwne tematy .. typu
sbc w mercach
uszkodzone lcd w bmw mercedesie
naprawy liczników
naprawy sterowników
immo
nawigacje
radio code
fleszowanie napędów w Xbox -ach
liczeniem sl3 w telefonach nokia
lutowanie bga

lubię podejmować wyzwania


Przeraża mnie myśl o emeryturze w Polsce.
Chcę na stałe przenieść się do Norwegii
Byłem miesiąc w Drammen na wakacjach
Mam tam znajomych i dach nad głową
Chętnie podejmę pracę nie koniecznie związaną z wykształceniem -Technik telekomunikacji -lub współpracę w znanych mi tematach podkreślam że mam doświadczenia i sporo zabawek do pracy .. dobra praca zaczyna się od dobrego sprzętu


W ostateczności jak tylko naszą ojczyznę przyciśnie bida .. to przyjadę popracować jako fizol niestety brak mi doświadczenia z obszernie pojętą budowlanka ,nie chce pisać że znam się na robieniu dachów czy innych specjalizacjach .. bo to wyjdzie w praniu .. raczej tylko ogólnie .. Chętnie dla isachsen czy Skanska będę kopał rowy TYLKO ŻEBY BYŁA TAKA FUCHA

Pozdrawiam
Plik załącznika:
Nazwa pliku: DANIEL_WALCZAK_CV.doc
Wielkość pliku: 16896



jak tak czytam te ogłoszenia .. to widzę ze nikt tu sie nie szczypie i reklamują się wszyscy że klepią te liczniki i inne piny viny klucze
jak coś to ja w204 robię w 15 minut i nic nie wyciągam z autka a w asystach ustawiam co tylko sobie chcecie
z reszta możliwości nie będę przeginał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
Na początek pytaj znajomych,bo oni sa tutaj i chyba wiedza jaki jest rynek pracy i czy wcisną cie do niego....szczerze może być ciężko,bo takich jak ty sa już na miejscu dziesiatki i większość z nich śpi na ulicy każdego dnia liczac że coś znajda...tu na forum znajdziesz linki,gdzie mozesz powysyłać CV...na odległosc ciezko ci moze być cos znalezć, a na forum bym zbytnio nie liczyła...masz znajomych wieć najlepiej to do nich no i sam CV wysyłac...mogę tylko życzyć powodzenia i ucz się języka,bo to dość teraz wazny atut w znalezieniu obojętnie jakiej pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
137 Postów
Damian C
(dpcphoto)
Stały Bywalec
DanielWalczak napisał:
Witam
Mam 28 lat od 10 lat zajmuje się serwisem GSM (własna działalność od 2006 po dziś dzień)
od 3 lat zajmuje się dodatkowo elektroniką w autkach a od 2 lat promuje powerisery w Łodzi.
Staram się ogarniać dziwne tematy .. typu
sbc w mercach
uszkodzone lcd w bmw mercedesie
naprawy liczników
naprawy sterowników
immo
nawigacje
radio code
fleszowanie napędów w Xbox -ach
liczeniem sl3 w telefonach nokia
lutowanie bga

lubię podejmować wyzwania


Przeraża mnie myśl o emeryturze w Polsce.
Chcę na stałe przenieść się do Norwegii
Byłem miesiąc w Drammen na wakacjach
Mam tam znajomych i dach nad głową
Chętnie podejmę pracę nie koniecznie związaną z wykształceniem -Technik telekomunikacji -lub współpracę w znanych mi tematach podkreślam że mam doświadczenia i sporo zabawek do pracy .. dobra praca zaczyna się od dobrego sprzętu


W ostateczności jak tylko naszą ojczyznę przyciśnie bida .. to przyjadę popracować jako fizol niestety brak mi doświadczenia z obszernie pojętą budowlanka ,nie chce pisać że znam się na robieniu dachów czy innych specjalizacjach .. bo to wyjdzie w praniu .. raczej tylko ogólnie .. Chętnie dla isachsen czy Skanska będę kopał rowy TYLKO ŻEBY BYŁA TAKA FUCHA

Pozdrawiam
Plik załącznika:
Nazwa pliku: DANIEL_WALCZAK_CV.doc
Wielkość pliku: 16896



jak tak czytam te ogłoszenia .. to widzę ze nikt tu sie nie szczypie i reklamują się wszyscy że klepią te liczniki i inne piny viny klucze
jak coś to ja w204 robię w 15 minut i nic nie wyciągam z autka a w asystach ustawiam co tylko sobie chcecie
z reszta możliwości nie będę przeginał


Mógłbyś jeszcze pomyśleć o założeniu kabaretu. Nie miałbyś żadnego problemu z zebraniem grupy ponieważ codziennie pojawia się kilku co to szukają pracy w ostateczności jako fizol.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
czasami przyjeżdzaja tu ludzie,którzy nasłuchali się od sasiada jaki tu jest raj i dobrobyt ile to pracy tu nie ma itp...ale wiekszośc tych sasiadów i innych nie powie,że spała na ulicy i jadła po kosciołach ,bo wstyd...większosć siedzi tu miesiacami bez pracy i dzwoniac do domu oszukuje że pracuje tylko czeka na kase,że ma gdzie spac,ze jest super a tak naprawdę rzeczywistość jest inna...więc w PL rosnie wciąż mit,że Norwegia jest mlekiem płynaca,że wszyscy dostaja mieszkania,prace,socjal ach i ech...dlatego będzie co raz to więcej Polaków przybywac za lepszym życiem,które dla większosci okaże się to tylko mrzonką
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...albo

mrozonka ...

p/s:
najlepszym przykladem 'opowiesci z narnii' w temacie,jest wlasnie ta strona reklamowa p.c.
i jej etatowi pomagacze,ktorzy obejsc sie nie moga,bez codziennego zachwalania ziemi panow i nadludzi !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2840 Postów
iksiński igrek
(retier1)
Maniak
w porównaniu z moimi.....masz dosyć rozwinięte te zwoje mózgowe
więc w czym jest problem by zgodnie z logiką osiągnąć zamierzone cele?

lepiej jest udać głupka i liczyć na rodaka miękkie serce....który stereotypom zada kłam
niestety...altruizm nie leży w mej naturze gdy widzę lenia w nie swojej skórze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
604 Posty
Nicole po ojcu
(oppland)
Wyjadacz
dla nie których to juz jest ta mrożonka...spanie i włóczenie się po ulicach...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...jak

dla mnie

niech zdychaja !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Daniel Walczak
(DanielWalczak)
Wiking
pozdrawiam wszystkich
rozwijam skrzydła i powoli sobie działam
kto ma wiedzieć to wie
Drammen i okolice

moj nr 48657474
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok