Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Etterbetaling barnetrygd - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz Pr. (1434 niezalogowanych)
3 Posty
Tomek Dębowski
(TomekDebowski)
Wiking
Witam! Mam zapytanie. Otóz przyznano mi ostatnio zasilek rodzinny i pojawilo sie tam takie oto zdanie:
Etterbetaling fra 01.12.2013 utgjør 970 kr.

Czy to oznacza że za cały okres od grudnia dostanę wyrównanie czy wyrównanie będzie wynosić tylko 970kr??

Dostałem już jeden czek na 970kr który jest bieżącym zasiłkiem, ale co z tą resztą??


Składałem papiery na sam zasiłek bez wypłaty wstecz aczkowiek w papierze z Navu pisze ze przyznali mi go od 01.12.2013.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Tomek Dębowski
(TomekDebowski)
Wiking
Odświeżam, sprawa jest dosyć pilna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(orzem)
Wiking
Dzwon 5555 3333.

Wszystkiego sie dowiesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
41 Postów
Doradca MultiNOR
(doradcamultinor)
Nowicjusz
TomekDebowski napisał:
Witam! Mam zapytanie. Otóz przyznano mi ostatnio zasilek rodzinny i pojawilo sie tam takie oto zdanie:
Etterbetaling fra 01.12.2013 utgjør 970 kr.

Czy to oznacza że za cały okres od grudnia dostanę wyrównanie czy wyrównanie będzie wynosić tylko 970kr??

Dostałem już jeden czek na 970kr który jest bieżącym zasiłkiem, ale co z tą resztą??


Składałem papiery na sam zasiłek bez wypłaty wstecz aczkowiek w papierze z Navu pisze ze przyznali mi go od 01.12.2013.


Jeśli sformułowanie jest takie, jak Pan przytacza, oznacza to, że całość spłaty wyniesie 970 NOK. Być może NAV nie posiada jakichś dokumentów dotyczących Pana całości zatrudnienia. 970 NOK to stawka za miesiąc, więc wygląda na to, że tylko za 1 miesiąc zostało naliczone świadczenie.

Jeśli nie jest Pan pewien, że podanie i dokumentacja zostały złożone poprawnie, zapraszam tutaj: www.mojanorwegia.pl/zasilek-rodzinny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok