Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Przyszłość ... - Norwegia

Czytali temat:
Jozef Mucha cysiek33 (1509 niezalogowanych)
4 Posty

(Gryniu)
Wiking
Ambitna młoda para bez nałogów szuka pracy

ONA 19 lat - komunikatywny język angielski , doświadczenie przy pracy ze zwierzętami , przy zbiorach , pracy na linii produkcyjnej

ON 25 lat - prawo jazdy kat .B , uprawnienia na wózki widłowe , komunikatywny angielski , praca na stoczni , linii produkcyjnej

Pomoż nam tak jak ktoś pomógł Tobie , prosimy o wskazówki rady , gdzie szukać ogłoszeń
Nie możemy się zalagować na popularnej stronie www.finn.no , ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ? Zna kogoś kto szuka pracowników ? Prosimy o kontakt : kacpergryniewicz@gmail.com 0048 609 730 489 . Z góry dziękujemy .

Ps: Chcielibyśmy na stałe wyemigrować do Norwegii , znaleźć tam pracę i żyć ,, normalnie ,,
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Gryniu napisał:
Ambitna młoda para bez nałogów szuka pracy

ONA 19 lat - komunikatywny język angielski , doświadczenie przy pracy ze zwierzętami , przy zbiorach , pracy na linii produkcyjnej

ON 25 lat - prawo jazdy kat .B , uprawnienia na wózki widłowe , komunikatywny angielski , praca na stoczni , linii produkcyjnej

Pomoż nam tak jak ktoś pomógł Tobie , prosimy o wskazówki rady , gdzie szukać ogłoszeń
Nie możemy się zalagować na popularnej stronie www.finn.no , ma ktoś jeszcze jakieś pomysły ? Zna kogoś kto szuka pracowników ? Prosimy o kontakt : kacpergryniewicz@gmail.com 0048 609 730 489 . Z góry dziękujemy .

Ps: Chcielibyśmy na stałe wyemigrować do Norwegii , znaleźć tam pracę i żyć ,, normalnie ,,


Bo to każdemu ktoś pomagal? ja tam sobie sam poradziłem
Na co logować się na finn? Macie jeszcze nav.no tam są oferty pracy i aplikacje wysyla sie bezpośrednio do pracodawcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Ona dosc fajna - puścisz jak sama jak cos jej znajde?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Gryniu)
Wiking
Puszczasz pewnie się Ty , jak sam jak kogoś znajdziesz , gdzieś w knajpie ,z sześćdziesięciolatakiem ?Same cFaniaki , a tak na poważnie niieee , nigdzie ją puszcze nigdy jej nie puszczę , Piona
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Adrian Jagielski
(zagiel91)
Wiking
Niestety chocbym chcial wam pomoc to nie mam jak, moge jedynie powiedziec ze na finn.no moge wam zalozyc konto jesli chcecie (jesli tak to prv)
Ale ogolnie bez jezyka Norweskiego nie jest prosto z praca... sam siedze o 3 tygodni i szukam, tyle ze ja szukam na autobusy albo jako kierowca.
Jesli bede mogl jakos pomoc to pomoge (piszcie prv)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Nie obrazcie sie, ale wychodzi, ze macie to samo do zaoferowania co ma cala masa bezrobotnych i szukajacy pracy w Norwegii m.in. polakow rosjan, litwinow i innych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Gryniu)
Wiking
A produkcje jakieś ? magazyny ? polskie firmy pośrednictwa ? . Da radę znaleźć pracę z naszym ,,portfolio ,, bez znajomości ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Probuj, ale tzw. "zlote czasy" minely. Pracodawcy robai sie coraz bardizej wybredni, nawet na sprzatnie. Sa posrednictawa typu JobZone, MAnPower, Fleksi itp. Jak pracowales na stoczni i masz na to papiery to proboj na stoczniach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
474 Posty
Marek Keram
(Optymus_anihilacja)
Wyjadacz
Gryniu napisał:
Puszczasz pewnie się Ty , jak sam jak kogoś znajdziesz , gdzieś w knajpie ,z sześćdziesięciolatakiem ?Same cFaniaki , a tak na poważnie niieee , nigdzie ją puszcze nigdy jej nie puszczę , Piona

Dziwne masz reakcje kolego. To bylo zwykle zapytanie bez negatywnych konotacji. Dziewczyna wyglada dosc sympatycznie, wiec pytalem, czy pozwolisz jej wyjechac samej do pracy, tak sie sklada, ze jest praca dla kobiet. Nie wiem na podstawie jakich przeslanek wyciagnales wniosek, ze zechce ja wykorzystac? Widocznie miales takie doswiadczenia z ojczyzny.

Coz, skoro szukacje pracy dla "symbiontu" zapewniam, ze sukces znacznie sie oddala.

PS Na przyszlosc proponuje powsciagnac temperament, a i pewnie entuzjazm bedzie trzeba zrewidowac.

Piona.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Optymus_anihilacja napisał:
Gryniu napisał:
Puszczasz pewnie się Ty , jak sam jak kogoś znajdziesz , gdzieś w knajpie ,z sześćdziesięciolatakiem ?Same cFaniaki , a tak na poważnie niieee , nigdzie ją puszcze nigdy jej nie puszczę , Piona

Dziwne masz reakcje kolego. To bylo zwykle zapytanie bez negatywnych konotacji. Dziewczyna wyglada dosc sympatycznie, wiec pytalem, czy pozwolisz jej wyjechac samej do pracy, tak sie sklada, ze jest praca dla kobiet. Nie wiem na podstawie jakich przeslanek wyciagnales wniosek, ze zechce ja wykorzystac? Widocznie miales takie doswiadczenia z ojczyzny.

Coz, skoro szukacje pracy dla "symbiontu" zapewniam, ze sukces znacznie sie oddala.

PS Na przyszlosc proponuje powsciagnac temperament, a i pewnie entuzjazm bedzie trzeba zrewidowac.

Piona.


A moze to komensalizm oportunistyczny? On starszy, ona mlodsza, kto wie...

Przepraszam za wtrat.

Piona?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok