Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Legalna praca i zero zwrotu podatku za rok 2013 - Norwegia

Czytali temat:
(1207 niezalogowanych)
24 Posty
Mateusz ;)
(KarasPl)
Wiking
Witam w 2013 roku pracowałem w Norwegi przez adecco w firmie Norweskiej i na adres w Polsce przyszlali mi Skatteetaten z infomracja ze zarobilem zero, a dokladnie napisane

sum grunnlag for inntekts- og formuesskatt 0 i 0 i nie wiem za bardzo o co chodzi. Pracowałem tylko 3 tygodnie jako spawacz wszystko legalnie podatek odprowadzilem od zarobku myslalem ze zwrot dostane puzniej ale takie cos mi przyslali. Teraz jestem znowu w tym samy miejscu i w tej samej firmie robie przez adecco znowu tylko na pare tygodni. Dodam jeszcze ze w tamtym roku mialem wezwanie do udi zeby dotac pozwolenie o prace ale termin dostalem zbyt puznym terminioe i sie tam nie wstawilem poniewaz juz skonczylem prace i wylecialem do Polski, jak kto wie o co chodzi z tymi zerami to bylbym wdzieczny za wszelkie informacje ktore mi pomoga pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Monika xxx
(monikadiana)
Wiking
Raczej nie odprowadzono za Twoją pracę podatku, czyli praca na ......
ale może jestem w błędzie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1557 Postów
Gct Kowalska
(Gct)
Maniak
Karaspl napisał:
Witam w 2013 roku pracowałem w Norwegi przez adecco w firmie Norweskiej i na adres w Polsce przyszlali mi Skatteetaten z infomracja ze zarobilem zero, a dokladnie napisane

sum grunnlag for inntekts- og formuesskatt 0 i 0 i nie wiem za bardzo o co chodzi. Pracowałem tylko 3 tygodnie jako spawacz wszystko legalnie podatek odprowadzilem od zarobku myslalem ze zwrot dostane puzniej ale takie cos mi przyslali. Teraz jestem znowu w tym samy miejscu i w tej samej firmie robie przez adecco znowu tylko na pare tygodni. Dodam jeszcze ze w tamtym roku mialem wezwanie do udi zeby dotac pozwolenie o prace ale termin dostalem zbyt puznym terminioe i sie tam nie wstawilem poniewaz juz skonczylem prace i wylecialem do Polski, jak kto wie o co chodzi z tymi zerami to bylbym wdzieczny za wszelkie informacje ktore mi pomoga pozdrawiam.



Jezeli zarobiles ponizej 50 000 koron w roku, to nie placisz podatku. Taki zarobek wogole nie jest brany pod uwage, dlatego masz sume "grunnlag" zero. A zwrotu podatku nie dostales, bo sie nie rozliczyles. Musisz odeslac selvangivelse z naniesionymi zmaianami, lub bez aby skatt ci zwrocil kase. Ty nic nie zrobiles, wiec uznali, ze nie chcesz pieniedzy. Gdybys mial doplacic, to na pewno poinformowaliby cie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok