Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

14
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Spawacze piszcie! - Norwegia

Czytali temat:
Mariusz B piotrmurawski7@gmail.com tomak45 oriana nyczka (3234 niezalogowanych)
5 Postów
Dominik D...
(Omin7)
Wiking
Czy ktos zna firmy spawalnicze w okolicach oslo? Najlepiej tam gdzie Polacy pracują?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Tomasz Gliński
(shrek84251)
Wiking
Omin7 napisał:
Czy ktos zna firmy spawalnicze w okolicach oslo? Najlepiej tam gdzie Polacy pracują?
Dołączam się do pytania.
Z tym, że mnie interesuje dowolne miejsce niekoniecznie razem z rodakami.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
shrek84251 napisał:
Omin7 napisał:
Czy ktos zna firmy spawalnicze w okolicach oslo? Najlepiej tam gdzie Polacy pracują?
Dołączam się do pytania.
Z tym, że mnie interesuje dowolne miejsce niekoniecznie razem z rodakami.

A jaki jest problem w tym by znaleźć w Internecie ...WSZYSTKIE FIRMY spawalnicze !!? na terenie Norge ... !?
---
A już najprościej to wejść na stronę NAV i tam znaleźć firmy które aktualnie potrzebują odpowiednich spawaczy ! .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Gabriel napisał:
shrek84251 napisał:
Omin7 napisał:
Czy ktos zna firmy spawalnicze w okolicach oslo? Najlepiej tam gdzie Polacy pracują?
Dołączam się do pytania.
Z tym, że mnie interesuje dowolne miejsce niekoniecznie razem z rodakami.

A jaki jest problem w tym by znaleźć w Internecie ...WSZYSTKIE FIRMY spawalnicze !!? na terenie Norge ... !?
---
A już najprościej to wejść na stronę NAV i tam znaleźć firmy które aktualnie potrzebują odpowiednich spawaczy ! .



Dokładnie buraku, nie lepiej jest znaleźć samemu firmy na stronie NAV które aktualnie szukają cieśli?

dlaczego przypierdalasz się do kogoś kto pyta w ten sposób jak sam skomlisz o pracę wśród Polaków.. HIPOKRYTO?

Gabriel napisał:

Poszukuję Firmy NORWESKIEJ ...
W której pracuje już ktoś z Polaków i stwierdza iż ta konkretna firma , potrzebuje jeszcze jednego Dobrze wykwalifikowanego pracownika w zawodzie Budowlanym ...

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Tomasz Gliński
(shrek84251)
Wiking
Dokładnie buraku, nie lepiej jest znaleźć samemu firmy na stronie NAV które aktualnie szukają cieśli?

dlaczego przypierdalasz się do kogoś kto pyta w ten sposób jak sam skomlisz o pracę wśród Polaków.. HIPOKRYTO?

Gabriel napisał:

Poszukuję Firmy NORWESKIEJ ...
W której pracuje już ktoś z Polaków i stwierdza iż ta konkretna firma , potrzebuje jeszcze jednego Dobrze wykwalifikowanego pracownika w zawodzie Budowlanym ...

[/quote]

Brawo Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Tomasz Gliński
(shrek84251)
Wiking
P.S. Wszedłem na tą stronę NAV i nic tam nie mogę znależć (norweskiego nie znam)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Jest dostepna wersja chinska:

導航.恩
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
shrek84251 napisał:
P.S. Wszedłem na tą stronę NAV i nic tam nie mogę znależć (norweskiego nie znam)

To jest też wersja angielka ... !!! .
---
Albo użyj Tlanslate do tłumaczenia strony , lub poszczególnych słów ...
---
Ja tak właśnie robię ...
---
Ja mam ustawiony tak komputer iż każda strona jest automatycznie tłumaczona na polski ...
---
Nieraz utrudnia to życie , jednak jak dla Mnie , jest to bardzo pomocne narzędzie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
Tomasz Gliński
(shrek84251)
Wiking
---
Albo użyj Tlanslate do tłumaczenia strony , lub poszczególnych słów ...
---
Ja tak właśnie robię ...
---
Ja mam ustawiony tak komputer iż każda strona jest automatycznie tłumaczona na polski ...
---
Nieraz utrudnia to życie , jednak jak dla Mnie , jest to bardzo pomocne narzędzie ...[/color][/quote]

Zrobiłem jak mówiłeś i ni cholery nie mogę wyszukać firm w tej branży
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
shrek84251 napisał:
P.S. Wszedłem na tą stronę NAV i nic tam nie mogę znależć (norweskiego nie znam)

tjenester.nav.no/stillinger/stillinger?s4=120597&rv=null&rpp=null

www.finn.no/finn/job/fulltime/result?sort=0&keyword=sveiser

tylko jak ty nie znasz norweskiego to lepiej pracy szukaj na polskich stronach.........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok