Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia promocjina S1 i EKUZ

Zamów teraz

16 Postów
Michał Compaq
(MichalCompaq)
Wiking
ogolnie jesli nie bedzie wyjscia to bede musial splacic to w ratach ale ze bylem taki glupi ze pojechalem bez ubezpieczenia to dlatego rozwazam wszystkie opcje teraz i konsekwencje jakie moge z tego powodu poniesc a czytalem cos o ubezpieczeniu wstecznym za dodatkowa oplata ale nie moglem tego pojac istnieje cos takiego wie ktos cos moze na ten temat ? a tak ogolnie dziekuje wszystkim co odpowiedzieli na moj post
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
MichalCompaq napisał:
nie posiadam nic ale pracuje w innym kraju legalnie

Powiem ci jedno, mzoe kary w Norwegii nie sa surowe, ale o pieniadze walcza do konca...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
MichalCompaq napisał:
nie posiadam nic ale pracuje w innym kraju legalnie
To co się głupio pytasz? Znajdą ciebie i zajmą zarobki
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Michał Compaq
(MichalCompaq)
Wiking
no pytam bo nie wiem ale coz myslalem ze cos wymysle ale widze ze raczej nic z tego nie bedzie pozostanie mi jedynie spalta ale to w ostatecznosci jeszcze mam pare opcji do rozwazenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
MichalCompaq napisał:
no pytam bo nie wiem ale coz myslalem ze cos wymysle ale widze ze raczej nic z tego nie bedzie pozostanie mi jedynie spalta ale to w ostatecznosci jeszcze mam pare opcji do rozwazenia

ucieknij i ukrywaj sie w krajach trzeciego swiata, zajmując sie sezonowymi pracami na czarno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Michał Compaq
(MichalCompaq)
Wiking
`no akurat tego nie mialem na mysli
Zgłoś wpis
Oceń wpis:-1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
MichalCompaq napisał:
jestem w stanie zaplacic ale nie 30 tys zl za 1 dzien w szpitalu mozliwe ze sie pomylili czy takie sa koszta w norwegi bo jak czytalem na necie to pisza ze doba kosztuje 3.000tys koron a nie 55tys
3000
Nie wiem gdzie to wyczytales. Ja za zatrzymanie psa na obserwacji przez niecala dobe (+ 2 kroplowki), placilam weterynarzowi 7000 NOK.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
MichalCompaq napisał:
a czytalem cos o ubezpieczeniu wstecznym za dodatkowa oplata ale nie moglem tego pojac istnieje cos takiego wie ktos cos moze na ten temat ?

Isnieje ale tylko jeśli chodzi o ubezpieczenie na życie i warunek jest taki że trzeba się stawić OSOBIŚCIE.

www.charon.gov
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Michał Compaq
(MichalCompaq)
Wiking
a mam jeszcze pytanie czy takie koszta ulegaja przedawnieniu jak tak to po ilu latach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
baranie (przepraszam zwierzeta), wiedzac, ze nie masz zadnego ubezpieczenia wybrales sie do szpitala najdrozszego kraju w europie....

mozesz uciekac, mozesz tu nie wracac, mozesz pracowac na czarno...twoj wybor

jedna rzecz, o ktorej powinienes wiedziec, mianowicie polska i norwegia juz kilka lat temu podpisaly pakt o egzekucji prawnych roszczen (mandaty, niezaplacone rachunki, oplaty za korzystanie z autostrad itp...itd...) niestety, miescisz sie w tym alfabecie


zglos sie do szpitala, ewent. inkaso i zacznij splacac na raty

albo, jak wczesniej ci proponowano, uciekaj do afryki...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok