WITAM,szukam transportu 7 stycznia (wtorek) 2014 czy ktos jedzie do OSLO z krakowa albo katowic,chetnie sie przyłacze,gwarantowane wesołe towarzystwo
12 Lat, 5 Miesięcy temu
1 NOK
Wymagania: - min. 2 lata doświadczenia na stanowisku ciesli szalunkowego, zbrojarza - mile widziane wykształcenie kierunkowe - dobra kondycja fizyczna - preferowana komunikacja w języku angielskim lub norweskim Oczekiwania: - przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy - samodzielność, odpowiedzialność, pracowitość, zaangażowanie, pozytywne nastawienie do ludzi Oferujemy: - umowę o prace - rotacyjny system pracy - ubezpieczenie w oparciu o norweskie prawo pracy - konkurencyjne warunki ...