Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Alimenty - Norwegia

Czytali temat:
jacek reggae yacnorge (560 niezalogowanych)
14 Posty
Ewa Kowalska
(eszton37)
Wiking
Witam
Mam pytanie dotyczące ściągania alimentów na dziecko. Sprawa ciągnie się dość długo i z tego co wiem z informacji przekazanych mi przez Sąd Okręgowy w Polsce, to Norwegia uznała mi wyrok z 2004 r. zasądzony w Polsce i Norwegia już w czerwcu 2013 i uznała, iż dłużnik będzie płacił na bieżąco, a teraz mamy grudzień i nie wiem co dalej. Dodam, że ojciec dziecka pracuje tam legalnie. Czy Norwegia będzie ściągało jakoś te pieniądze? I ciekawi mnie czy w Norwegii jest tak samo jak w Polsce Komornik który zajmuje się tymi sprawami.
Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, jaki jest cały proces postępowania w Norwegii to bardzo proszę o pomoc. W sumie to w Polsce czekałam ponad rok aż nasze Państwo zajęło się moją sprawą i teraz mam pozytywną decyzję Państwa norweskiego i cisza...

Dziękuję za pomoc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
eszton37 napisał:
Witam
Mam pytanie dotyczące ściągania alimentów na dziecko. Sprawa ciągnie się dość długo i z tego co wiem z informacji przekazanych mi przez Sąd Okręgowy w Polsce, to Norwegia uznała mi wyrok z 2004 r. zasądzony w Polsce i Norwegia już w czerwcu 2013 i uznała, iż dłużnik będzie płacił na bieżąco, a teraz mamy grudzień i nie wiem co dalej. Dodam, że ojciec dziecka pracuje tam legalnie. Czy Norwegia będzie ściągało jakoś te pieniądze? I ciekawi mnie czy w Norwegii jest tak samo jak w Polsce Komornik który zajmuje się tymi sprawami.
Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, jaki jest cały proces postępowania w Norwegii to bardzo proszę o pomoc. W sumie to w Polsce czekałam ponad rok aż nasze Państwo zajęło się moją sprawą i teraz mam pozytywną decyzję Państwa norweskiego i cisza...

Dziękuję za pomoc


Po chol...dwa takie same tematy???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok