Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pytania dotyczące otwarcia sklepu? - Norwegia

Czytali temat:
(625 niezalogowanych)
2 Posty
Dawid Szczepanik
(DawidSzczepanik1)
Wiking
Witam serdecznie mam pytanie jakie potrzebne są dokumenty do otworzenia sklepu spożywczego w Norwegii. Interesuje mnie jakie dokumenty są potrzebne, czy muszę ubiegać się o jakieś pozwolenia itp? za pomoc będę bardzo wdzięczny pozdrawiam i szczęśliwego Nowego Roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
DawidSzczepanik1 napisał:
Witam serdecznie mam pytanie jakie potrzebne są dokumenty do otworzenia sklepu spożywczego w Norwegii. Interesuje mnie jakie dokumenty są potrzebne, czy muszę ubiegać się o jakieś pozwolenia itp? za pomoc będę bardzo wdzięczny pozdrawiam i szczęśliwego Nowego Roku
a czy interesuje cię, czy ktoś będzie chciał te twoje rarytasy przywiezione z Polszy kupować
może najpierw wypytaj ilu tu już padło na tym pomyśle
i że oni tobie na złość, abyś ich krwawicy nie doił, to pójdą sobie kupić sfermentowane ogórki i kapustę do turasa
przy okazji o niebo lepsze, bo ruskie
a resztę to sobie w bagażnikach przywiozą
w słoikach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
74 Posty
Sergiusz Hetmanski
(sergiusz)
Początkujący
dobrze kolega pisze, jak ja lece do Trondheim to biore wyłącznie wódke i fajki z wolnocłowki ;D teraz przylatuja 3 osoby na sylwka i tez przywioza najwazniejsze zaopatrzenie ;D resztę kupuję tutaj. dlatego napisz o jaki sklep chodzi czy spozywczak czy inna branza. pomijam fakt ze do szwecji duzo osob jezdzi na zakupy jak z Oslo tak i z Trondheim, wiec gdzie chcesz otworzyc sklep?jaka branza? moze odradza Ci ludzie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Dawid Szczepanik
(DawidSzczepanik1)
Wiking
no właśnie myslalem o otworzeniu sklepu spozywczego na terenie Kommune HEDMARK, no slyszalem glosy od ludzi ze brakuje tu naszych spozywczych towarow. wiec zastanawiam sie nad otwarciem sklepu spozywczego. w moim miescie sa 3 sklepy spozywcze turkow i naprawde dobrze funkcjonuja, wiec czemu nie zrobic im konkurencji z naprawde dobrymi towarami z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
DawidSzczepanik1 napisał:
no właśnie myslalem o otworzeniu sklepu spozywczego na terenie Kommune HEDMARK, no slyszalem glosy od ludzi ze brakuje tu naszych spozywczych towarow. wiec zastanawiam sie nad otwarciem sklepu spozywczego. w moim miescie sa 3 sklepy spozywcze turkow i naprawde dobrze funkcjonuja, wiec czemu nie zrobic im konkurencji z naprawde dobrymi towarami z Polski

Tylko dla nich przepisy celne sa troche laskawsze...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok