Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(3423 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Thomas1 napisał:
to nie ta Sergiusz - wiekszosc mysli tak - "co ja z tego bede mial ?? " ...
okazuja polska kulture i tradycje z dziadow pradziadow, ktorych okradli zydzi komuchy ruskie cyklisci
i ciapaci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Tomasz d
(Thomas1)
Wiking
Ty JASTA , ty to jestes dorosly juz , czy dopiero dorastasz ? moze tak skup sie na jednym watku , czytaj dokladnie i dopiero pisz , bo jak do tej pory , to belkot widze z Twojej strony ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
z pomagania wylecza szybko
zawsze o tym zapominam i sie doswiadczeniem podziele
pomozesz jednemu z drugim to w podziece cie zbluzgaja
at takie polskie chamstwo i drobnomieszczanstwo


okazuja polska kulture i tradycje z dziadow pradziadow, ktorych okradli zydzi komuchy ruskie cyklisci
i ciapaci


przeciez ty nawet Polska piszesz po rusku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Tomasz d
(Thomas1)
Wiking
...a moze Ty masz zydoskie albo cyganskie korzenie i masz teraz przez to dylemat psychomoralny i nie wiesz jak z tego wybrnac ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Thomas1 napisał:
Ty JASTA , ty to jestes dorosly juz , czy dopiero dorastasz ? moze tak skup sie na jednym watku , czytaj dokladnie i dopiero pisz , bo jak do tej pory , to belkot widze z Twojej strony ...
ja caly czas jestem skupiony na jednym watku
czego nauczyli polskich ludzi ich dziady pradziady przed udaniem sie na emigracje
co oni potem umieli calemu swiatu okazac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Tomasz d
(Thomas1)
Wiking
to , ze napisalem "polsza" to byl podtekst i nie lap mnie za slowa , tyle co ja pomoglem tutaj to ja wiem najlepiej i zgadzam sie z Toba , ze na "dziekuje" to trzeba liczyc sie z paroma Ch ... ami za to , co sie zrobilo - ale czasami warto pomoc , wierzcie mi , w koncu kto ma pomagac takim ludziom - norwegowie i potem mowia , polacy nie sa jednoscia ? sami do tego prowdzimy , zeby miec taka opinie !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
dawid ro
(dawidos)
Wiking
nie badam ani nic, zastanawia mnie tylko to .
poniewaz mieszkalem kiedys w innym kraju i mialem jakby szczescie ze wiedzialem gdzie i kogo potrzebowali do pracy pisalem to na forach . nikt mnie za pomoc nie zbluzgal a mysle ze pomogłem paru osoba czasem po prostu wiemy ze w naszej firmie kogos potrzebuja dlaczego wiec nie dac cynka ze jest praca. wiecie ile teraz problemu sprawia znalezienie realnych ofert w internecie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Tomasz d
(Thomas1)
Wiking
pokolenia sie zmieniaja - a co Ty chcesz swoim potomkom przekazac ? jakim byles czlowiekiem na emigracji - dobrym czy cynikiem , ktory uwazal wszystko i wszystkich za zlo konieczne ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty
Tomasz d
(Thomas1)
Wiking
...moze zle zrozumialem , przepraszam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
dawid ro
(dawidos)
Wiking
nie raczeni nic takiego nie mialem zamiaru przekazac po prostu zadalem pytanie czytam odpowiedzi i w jakis sposób pisze to co mysle
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok