Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Mam 18 lat, jakie mam szanse na znalezienie pracy? - Norwegia

Czytali temat:
Magdalena Grzelak weltschmerz (3168 niezalogowanych)
7 Postów
Michał Kozubek
(kukukuczek)
Wiking
Mam 18 lat, niedługo kończę szkołę zawodową, znam Angielski w stopniu komunikatywnym. Nie widzę perspektyw w Polsce, dlatego szukam ich w Norwegii...jakie są moje szanse ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
MichalKozubek napisał:
Mam 18 lat, niedługo kończę szkołę zawodową, znam Angielski w stopniu komunikatywnym. Nie widzę perspektyw w Polsce, dlatego szukam ich w Norwegii...jakie są moje szanse ?

Jaki masz zawod i umeijetnosci?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
obawiam się, że możesz już być za leciwy dla pedofilów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3511 Postów

(Karol.Ky)
Maniak
jasta102 napisał:
obawiam się, że możesz już być za leciwy dla pedofilów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
MichalKozubek napisał:
Mam 18 lat, niedługo kończę szkołę zawodową, znam Angielski w stopniu komunikatywnym. Nie widzę perspektyw w Polsce, dlatego szukam ich w Norwegii...jakie są moje szanse ?
Faktycznie z samą zawodówką to teraz w Polsce są nikłe perspektywy ...
---
To nie te czasy gdy zwykły cieśla od szalunków , zarabiał dwa trzy razy więcej niż Majster z kierownikiem razem wzięci ...
---
Dzisiaj poza zawodem , trzeba mieć też i wykształcenie i to co najmniej średnie ! .
---
Najlepiej było by , gdybyś poszedł po zawodówce do technikum ...
Wtedy i perspektywy wzrosną znacznie .
A i może d tego czasu w Polsce zmieni się coś na lepsze .
---
Ponadto , zadano tobie pytanie o zawód a ty milczysz ... !
to jak to jest , szukasz pracy jako takiej , znaczy byle jakiej ?

---
Czy też konkretnej w swoim LUBIANYM zawodzie .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
Gabriel napisał:
MichalKozubek napisał:
Mam 18 lat, niedługo kończę szkołę zawodową, znam Angielski w stopniu komunikatywnym. Nie widzę perspektyw w Polsce, dlatego szukam ich w Norwegii...jakie są moje szanse ?
Faktycznie z samą zawodówką to teraz w Polsce są nikłe perspektywy ...
---
To nie te czasy gdy zwykły cieśla od szalunków , zarabiał dwa trzy razy więcej niż Majster z kierownikiem razem wzięci ...
---
Dzisiaj poza zawodem , trzeba mieć też i wykształcenie i to co najmniej średnie ! .
---
Najlepiej było by , gdybyś poszedł po zawodówce do technikum ...
Wtedy i perspektywy wzrosną znacznie .
A i może d tego czasu w Polsce zmieni się coś na lepsze .
---
Ponadto , zadano tobie pytanie o zawód a ty milczysz ... !
to jak to jest , szukasz pracy jako takiej , znaczy byle jakiej ?

---
Czy też konkretnej w swoim LUBIANYM zawodzie .


Gabrys powiedz mi co mu da średnie? Nic jedynie studia w pożądanym kierunku dają jakies możliwości a tak to najlepiej zawodowa w normalnym zawodzie z praktyka i juz jest jakis start.
Kogo byś zatrudnił absolwenta liceum bez pojęcia o żadnej pracy czy takiego po zawodówce co miał juz jakies praktyki itd.? Mówimy oczywiscie o pracy fizycznej. W obecnych czasach matura to sie mozna posłużyć jak papierem toaletowym
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
jasta102 napisał:
obawiam się, że możesz już być za leciwy dla pedofilów
zboczeniec
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
PJo napisał:Gabrys powiedz mi co mu da średnie? Nic jedynie studia w pożądanym kierunku dają jakies możliwości a tak to najlepiej zawodowa w normalnym zawodzie z praktyka i juz jest jakis start.
Kogo byś zatrudnił absolwenta liceum bez pojęcia o żadnej pracy czy takiego po zawodówce co miał juz jakies praktyki itd.? Mówimy oczywiscie o pracy fizycznej. W obecnych czasach matura to sie mozna posłużyć jak papierem toaletowym

I Ja też o tym właśnie Napisałem ...
Może nie tak jasno , jak tobie to wyszło niemniej , skoro ma już zawód to niech pnie się dalej TECHNIKUM w tym samym kierunku , a co dalej to życie pokaże .
---
Ja dostosowałem Moją wypowiedź do wiadomości które udzielił pytający i li tylko na tej podstawie zasugerowałem dalszą naukę w Technikum .
---
Dzisiaj sam Fizyczny zawód bez Matury , Nic nie znaczy ...
A przecież pytający , to młody człowiek który , dopiero zamierza wejść na zawodowy rynek !
---
W każdym razie tak właśnie wynika z jego opisu .
---
Oczywiście , Ja opisuję ... tylko Polskie realia , jakie są obecne na ryku pracy .
---
---
tak przy okazji ...
Mam duże doświadczenie zawodowe i wykształcenie kierunkowe ,
a Mimo tego , nie chciałeś Mnie polecić w Swojej Firmie ... !!! .
kiedy była taka możliwość ...
CO STAŁO NA PRZESZKODZIE ... !?
tylko uczciwie i nie zasłaniaj się ..."Moją Specyficzną Aktywnością na Forum "...


Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
A ile masz wzrostu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Michał Kozubek
(kukukuczek)
Wiking
kończę szkołę w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. 3 letnie praktyki w prywatym zakładzie. Dorabiam sobie w domu, mam swój mini warsztat gdzie sąsiadom i okolicznym znajomym reperuję to czy tamto, tudzież zwykła obsługa techniczna proste naprawy jak rozrząd olej filtry klocki, wymiana sprzęgła itp. przez wakacje dorobiłem się własnego podnośnika za 4 tysiące. ale chciałbym dorobić sobie poza granicami kraju ażeby otworzyć w pełni legalną działalność.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok