Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

zwrot podatku - Norwegia

Czytali temat:
krzysztof ............. bodek300 b Dariusz M Kamil Lejczak Sebastian Piasecki Grzegorz B Rafał Kielczyk Marek G. tomasz wojcik Daniel Kasia (3244 niezalogowanych)
3 Posty
katarzyna okeke
(okeke)
Wiking
Mam pytanie czy ktos sie orietuje na kiedy jest przewidziane nastepne wyplaty podatku?ja sie nie rozliczalam a mimo to nie dostalam zwrotu w pierwszym terminie czyli teraz w czerwcu.czy to oznacza ze musze czekac do pazdziernika ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
okeke napisał:
Mam pytanie czy ktos sie orietuje na kiedy jest przewidziane nastepne wyplaty podatku?ja sie nie rozliczalam a mimo to nie dostalam zwrotu w pierwszym terminie czyli teraz w czerwcu.czy to oznacza ze musze czekac do pazdziernika ?
A nie dostałaś Informacji o terminie ? .
---
Niemniej każdy skatt , rozlicza się w różnych terminach uzależnionych nawet od zasobów wolnej gotówki .
---
I wpłaty na konta , odbywają się na bieżąco ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
okeke napisał:
Mam pytanie czy ktos sie orietuje na kiedy jest przewidziane nastepne wyplaty podatku?ja sie nie rozliczalam a mimo to nie dostalam zwrotu w pierwszym terminie czyli teraz w czerwcu.czy to oznacza ze musze czekac do pazdziernika ?

Jesli 26 czerwca dostalas skatteoppgjør, to pieniadze juz powinny byc na koncie (do 2 tygodni po otrzymaniu rozliczenia). Jesli nie dostalas sktteoppgjør w 1 turze, to nastepna jest 7 sierpnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Izabela Krysiak
(Izoldinia)
Wiking
A jesli ktos dostał skatteoppgjør 26. czerwca, ale pieniędzy nadal nie ma, powinien skontaktowac z urzedem skarbowym czy również czekac na 7. sierpnia, chociaz według czytanych przeze mnie postów pieniadze powinny być dwa tygodnie po otrzymaniu skatteoppgjør. Jednocześnie zaznaczam, ze była to moja pierwsza praca, wynagrodzenie zostało przelane na konto w nordei w Polsce, które nie było moją wlasnoscia (i już zostało zlikwidowane), z góry dziekuje za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Izabela Krysiak
(Izoldinia)
Wiking
A jesli ktos dostał skatteoppgjør 26. czerwca, ale pieniędzy nadal nie ma, powinien skontaktowac z urzedem skarbowym czy również czekac na 7. sierpnia, chociaz według czytanych przeze mnie postów pieniadze powinny być dwa tygodnie po otrzymaniu skatteoppgjør. Jednocześnie zaznaczam, ze była to moja pierwsza praca, wynagrodzenie zostało przelane na konto w nordei w Polsce, które nie było moją wlasnoscia (i już zostało zlikwidowane), z góry dziekuje za odpowiedz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Izoldinia napisał:
A jesli ktos dostał skatteoppgjør 26. czerwca, ale pieniędzy nadal nie ma, powinien skontaktowac z urzedem skarbowym czy również czekac na 7. sierpnia, chociaz według czytanych przeze mnie postów pieniadze powinny być dwa tygodnie po otrzymaniu skatteoppgjør. Jednocześnie zaznaczam, ze była to moja pierwsza praca, wynagrodzenie zostało przelane na konto w nordei w Polsce, które nie było moją wlasnoscia (i już zostało zlikwidowane), z góry dziekuje za odpowiedz

Tak, do okolo 2 tygodni, ale na koncie norweskim. Jesli takiego nie masz i w skatteetaten masz podany polski adres (zakladam, ze na polski adres dostalas skatteoppgjør), to na adres polski powinien byc wyslany czek. Jesli czeku nie otrzymalas, to zwyczajnie skontaktuj sie ze skatteetaten.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Aneta Ko
(Anett84)
Wiking
Witam,
otrzymałam pocztą coś takiego. Nie wiem co z tym zrobić dalej....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Anett84 napisał:
Witam,
otrzymałam pocztą coś takiego. Nie wiem co z tym zrobić dalej....

przeciez jest tam na pewno napisane w jaki sposob zostanie wyplacona kwota nadplaty.....
czy na konto (i numer podany) czy inaczej... pytanie z serii debilne....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Aneta Ko
(Anett84)
Wiking
może Cię zadziwie ale nie było żadnego pisma przewodniego ze sposobem wypłaty
moze wyśla w osobnym liście
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Anett84 napisał:
może Cię zadziwie ale nie było żadnego pisma przewodniego ze sposobem wypłaty
moze wyśla w osobnym liście


Ty wez zadziw sama siebie i przeczytaj dokladnie
"Tilgodebeløp......" - jak wol !

Kolejnego "pisma przewodniego" nie oczekuj - te jest wystarczajaco przewodnie, pod warunkiem, ze sie je przeczyta
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok