czy ktos sie z was orietuje czy jutro jest nastepny termin wyplat podatku?Ja sie nie rozliczalam a mimo to nie dostalam zwrotu w pierwszej kolejnisci czyli w czetwcu wiec licze ze moze jutro.
12 Lat, 10 Miesięcy temu
1 NOK
Poszukujemy pracowników rozbiórkowych do projektu w Skien.